Sergio Ramos na okładce magazynu

Tym razem pojawił się w roli głównej ozdoby najnowszego wydania hiszpańskiej gazety o wymownej nazwie ''Shangay''. Wierzcie nam, że w środku znalazły się lepsze zdjęcia bez fikuśnych kapelutków, kraciastych akcesoriów i w ogóle bez nadmiaru wszystkiego.

 

 

Sergio Ramos na okładce Gwiazda Realu pojawił się na w roli głównej ozdoby gazety "Shangay". Sergio Ramos, gwiazda Realu ma ubezpieczone... nogi. Stąd tez wynika brak tatuaży na kończynach dolnych i to mimo zagęszczenia malowideł na reszcie jego ciała. Sergio Ramos tym razem pojawił się w roli głównej ozdoby najnowszego wydania hiszpańskiej gazety o wymownej nazwie "Shangay". O, nam na przykład najbardziej podobało się to ujęcie. Na portalu Kickette.com znalazły także wywiad, gdzie padły takie oto słowa boskiego Rrrrrrramosa: Modelki, aktorki, inne sławne kobiety przyciągają duże zainteresowanie, ale ja wolę nieznane dziewczyny. Co roku jeżdżę na wakacje z siostrą i wszyscy pytają, czy to moja narzeczona. Nie, nie jestem zakochany. Chciałbym poznać to uczucie, jak to jest być z kobietą swojego życia, ale ono jeszcze nie nadeszło. Będę się jednak cieszył, kiedy tak się stanie. Rozumiecie wszystkie ten ukryty przekaz? Sergio nas (i Was, oczywiście, też) wzywa! Szuka miłości, szuka normalnego, niezepsutego sławą i wybitną urodą dziewczęcia! Pakujemy walizy i na dniach lecimy do Madrytu! Nam nie trzeba dwa razy powtarzać! Mamy nadzieję, że to nie były tylko kokieteryjne kwestie bez pokrycia, rzucane na potrzeby czytelników, bo bilety do Hiszpanii nie są wcale takie tanie! I jeszcze jedna ciekawostka - jak się okazuje, gwiazda Realu ma ubezpieczone... nogi. Stąd tez wynika brak tatuaży na kończynach dolnych i to mimo gęstego zagęszczenia malowideł na reszcie ciała. Tak, Sergio to prawdziwa diwa.

O, nam na przykład najbardziej podobało się to ujęcie.

 

 

 

Przy okazji, Kickette (gdzie i więcej foto z sesji) znalazły także wywiad, gdzie pały takie oto  słowa boskiego Rrrrrrramosa: - Modelki, aktorki, inne sławne kobiety przyciągają duże zainteresowanie, ale ja wolę nieznane dziewczyny. Co roku jeżdżę na wakacje z siostrą i wszyscy pytają, czy to moja narzeczona. Nie, nie jestem zakochany. Chciałbym poznać to uczucie, jak to jest być z kobietą swojego życia, ale ono jeszcze nie nadeszło. Będę się jednak cieszył, kiedy tak się stanie.

 

Rozumiecie wszystkie ten ukryty przekaz? Sergio nas (i Was, oczywiście, też) wzywa! Szuka miłości, szuka normalnego, niezepsutego sławą i wybitną urodą dziewczęcia! Pakujemy walizy i lecimy do Madrytu na dniach! Nam nie trzeba dwa razy powtarzać! Mamy nadzieję, że to nie były tylko kokieteryjne kwestie bez pokrycia, rzucane na potrzeby czytelników, bo bilety do Hiszpanii nie są wcale takie tanie!

 

I jeszcze jedna ciekawostka - jak się okazuje, gwiazda Realu ma ubezpieczone...nogi. Stąd tez wynika brak tatuaży na kończynach dolnych i to mimo gęstego zagęszczenia malowideł na reszcie ciała. Tak, Sergio to prawdziwa diwa.