10 najprzystojniejszych ciach z irokezem na głowie

Nie doceniałyście nas sądząc, że wyczerpałyśmy już dogłębnie wątek fryzjerski. Dziś  po lupę bierzemy bowiem ciacha z irokezami na głowie, fryzurą, do której już z samej idei podchodzimy raczej sceptycznie. W czasie przygotowywania tego zestawienia odkryłyśmy jednak (zaraz po tym, że istnieje 9 rodzajów tego uczesania oraz kilkanaście blogów poświęconych włosom Davida Beckhama), że sprawa z irokezami wcale nie jest taka oczywista i wszystko zależy od wykonania, wykonawcy i nosiciela. Szczegóły poniżej.

 

 

10. Valentin Bratoev

 

 

 

Ta głowa mogła Wam się rzucić w oczy podczas pojedynku naszych siatkarzy przeciwko reprezentacji Bułgarii na niedawnych Mistrzostwach Europy. Na pewno ma spore predyspozycje do rzucania się w oczy.

 

9. Pascal Hens

 


 

Twórca jednego z bardziej fantazyjnych irokezów.

 

8. Grzegorz Tkaczyk

 

 

 

W jakimż dużym błędzie byłyśmy sądząc, że nie można mieć jednocześnie irokezka i grzywki.

 

7. Krzysztof Ignaczak

 

 

 

Wielu naszych siatkarzy, czy to Złocieńców, czy nie, flirtowało wielokrotnie z fryzurami irokezo-podobnymi, ale żaden z nich nie zaszalał tak mocno, jak Krzysiek Ignaczak. I chyba mu to wyszło na dobre.

 

6. Cesc Fabregas

 

 

 

W tym przypadku nawet nie będziemy udawać, że blond nie-wiadomo-co na głowie Cesca nam się  podoba. Absolutnie możecie się jednak z nami nie zgadzać.

 

5. Kimi Raikkonen

 

 

 

Też dałyście się nabrać  na zielone liście? Jakie zielone liście? Przyjrzyjcie się dobrze i uspokójcie oddech - Kimi wcale nie zaserwował sobie onegdaj zielono- czerwonego irokeza. Albo nie, nie uspokajajcie- przypomnijcie sobie co serwuje sobie obecnie.

 

4. Andreas Thorkildsen

 

 

Również i naszemu ulubionemu lekkoatlecie zdarzyło się paradować z postawionymi w czuba włosami. Całkiem nieźle panie Thorkildsen, całkiem nieźle.  

 

3. Fernando Torres

 

 

 

Irokeza nie mogło również zabraknąć na głowie człowieka, który miał na niej już wszystko. Absolutnie wszystko. I mimo, że wolimy Torresika raczej w innych wydaniach, w wersji chłopca z punkową fryzurą wcale nie prezentuje się źle.

 

2. Fernando Verdasco

 Hiszpański tenisista to chyba pierwszy przypadek w tym zestawieniu, co do którego nie mamy wątpliwości, że lepiej prezentuje się z irokezem na głowie niż bez. Też tak uważacie?

 

1. David Beckham

 

 

 

Coś na mówi, że autor wikipediowej notki o wspomnianych dziewięciu rodzajach irokeza, sporządzał ją na podstawie uczesań Becksa. Prawdopodobnie to sam David Beckham jest jej autorem. I trzeba mu przyznać - nikt nie stawia włosów tak udanie jak on.

 

ruby blue

 

A na deser najbarwniejszy nosiciel irokeza, jaki kiedykolwiek stąpał po zielonych murawach: Djibril Cisse. Irokez raczej namalowany niż postawiony, bardziej ''Farbowany Pan Kreska'' niż ''Dumny Mohikanin'',  ale czaruje oryginalnością. Dla koneserek.

 

 

Który z panów z irokezem wygląda(ł) najlepiej?