Siatkarze dobro czynią

Pomagają, uśmiechają się,  ładnie wyglądają i skręcają pieski - wannabe z balonów. Musicie to zobaczyć.

 

 

A o co tym razem chodzi? Otóż siatkarze AZS Częstochowy w składzie Paweł Zatorski, Fabian Drzyzga, Łukasz Wiśniewski, Paweł Mikołajczak, Krzysztof Wierzbowski i prawdziwy celebryta w tym gronie, Piotr Nowakowski, a także zawodnicy PGE Skry Bełchatów - Miguel  Falasca i Stephane Antiga odwiedzili najmłodszych pacjentów leczących się na oddziale onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Nie trafili tam z przypadku, bo zakup sprzętu na ten oddział właśnie sfinansowany został z licytacji siatkarskich koszulek, piłek i innych gadżetów, zorganizowanych i przeprowadzonych przez dobrze nam już znaną Fundację Herosi.

 

- Na początku trochę  się bałem, gdyż nie wiedziałem czego mam się  spodziewać. Było super, naprawdę. Nie myślałem, że w takim miejscu, jakby nie patrzeć  smutnym, można tak mile spędzić  czas i tak dobrze się bawić. Po prostu, było fajnie i z przyjemnością  tam wrócę jeśli dostanę  zaproszenie - skomentował całą sytuację Piotrek Nowakowski.

 

Wzruszenia i emocji jakich wywarła na nim wizyta nie krył także Miguel Falasca:

 

Długo nie mogłem dojść do siebie, gdy zobaczyłem radość tych poważnie chorych dzieci z naszych odwiedzin. Były takie uśmiechnięte, mimo tego co je w życiu spotkało. Wszystkie nas bardzo ciepło powitały dlatego czułem się tam bardzo dobrze. To cudowne uczucie widzieć te uśmiechnięte buzie - powiedział hiszpański rozgrywający.

 

Obszerną galerię z tego wydarzenia obejrzeć możecie tutaj. Polecamy. Szczególnie dla ujęć z przeuroczymi balonowymi tworami.

 

ruby blue