Sport.pl

Na dobry początek dnia: stretching z Fabio Cannavaro

Czyli rozkosznych fotek z treningów reprezentacji narodowych ciąg dalszy. A jeśli martwi was wyraz bolesnego napięcia malujący się na twarzy włoskiego półboga, po kliknięciu w ''więcej'' Fabio ukaże Wam w pełni zrelaksowane oblicze.

 

 

Stretching z Cannavaro Rzut oka na Włocha wprawi was w dobry nastrój Fabio Cannavaro i jego koledzy z kadry Włoch trenują w RPA. Chłopcy rozciągają się, udzielają wywiadów i ładnie wyglądają. Cannavaro jest piękny jak młody bóg Fabio Cannavaro, jak i pozostali koledzy z kadry Włoch, trenują zawzięcie przed nadchodzącymi wielkimi krokami meczami eliminacji Mistrzostw Świata w RPA. Podczas gdy Polska w tytanicznym boju zewrze szyki z Irlandią Północną, Italia wyruszy na podbój Gruzji. Na razie jednak chłopcy rozciągają się, udzielają wywiadów i ładnie wyglądają na zgrupowaniu w Coverciano pod Florencją. Podczas stretchingu Fabio jest w stanie błogiego relaksu. Cała rozciągłość jego pięknej twarzy, przepastnych, błękitnych oczu, sobolowych brwi, cudownie wykrojonych warg i delikatnych, lecz jakże męskich promyków pierwszych zmarszczek pod hipnotyzującymi oczami także. Cannavaro wygląda jak włoski bóg.

Cannavaro, jak i pozostali koledzy z kadry Włoch trenują zawzięcie przed nadchodzącymi wielkimi krokami meczami eliminacji Mistrzostw Świata w RPA. Podczas gdy Polska w tytanicznym boju zewrze szyki z Irlandią Północną, Italia wyruszy na podbój Gruzji. Na razie jednak chłopcy rozciągają się, udzielają wywiadów i ładnie wyglądają na zgrupowaniu w Coverciano pod Florencją.

 

 

A teraz obiecany Fabio w stanie błogiego relaksu i cała rozciągłość jego pięknej twarzy, przepastnych, błękitnych oczu, sobolowych brwi, cudownie wykrojonych warg i delikatnych, lecz jakże męskich promyków pierwszych zmarszczek pod hipnotyzującymi oczami:

 

 

 

 

Więcej o: