Dymitar Berbatov na celowniku gangsterów!

Człowiek, który jeśli się dobrze nie pilnuje, sam wygląda jak bułgarski mafioso (czytaj: mimo wszystko cholernie seksownie), zalazł za skórę bossowi bułgarskiej mafii. Winna jest oczywiście, jak zwykle, zła kobieta.

 

 

Berbatov na celowniku Dymitar Berbatov zalazł za skórę bossowi bułgarskiej mafii Stoiłowem. Dymitar Berbatov zalazł za skórę bossowi bułgarskiej mafii. Dymitar miał wymieniać gorące smsy z Nikoletą Loznaovą dziewczyną Georgieja 'Głowy' Stoiłowa. Człowiek, który jeśli się dobrze nie pilnuje, sam wygląda jak bułgarski mafioso (czytaj: mimo wszystko cholernie seksownie), zalazł za skórę bossowi bułgarskiej mafii. Winna jest oczywiście, jak zwykle, zła kobieta. Zła - z zasady, bo każda, która wpada w oko Continentala jest zła, dopóki nie nosi nazwiska jednej z nas i zła, bo flirtowała (albo udawała, ze flirtuje) z Berbą, będąc dziewczyną gangstera. Dziewczę nazywa się Nikoleta Loznaova i jest modelką, która w CV ma wpisany tytuł Playmate of the Year Bułgarii z 2006 roku. Z nią to właśnie nasz drogi Dymitar miał wymieniać gorące smsy zawierające podobno fragmenty jego pamiętników i erotyczne zdjęcia. Sprawa jest poważna, ponieważ partner Nikolety Georgi 'Głowa' Stoiłow to szef bułgarskiej mafii o reputacji człowieka, łagodnie mówiąc, impulsywnego i skorego do używania przemocy. Kiedy były chłopak Nikolety - rezerwowy bramkarz Liverpoolu - Nikołaj, ośmielił się porównać ją do starego trabanta, musiał ''za karę'' pożegnać się ze swoim nowiutkim, czerwoniutkim ferrari. Teraz na celowniku gangstera znalazł się Berba, który na razie został poważnie "ostrzeżony" przez Stoiłowa. Co na to sam zainteresowany? - Spotkałem ją tylko raz, kiedy chodziła z Nikołajem, ale do niczego między nami nie doszło - zarzeka się Berba, a "dobrze poinformowani" przyznają, iż obdarzoną bujną wyobraźnią Nikoleta mogła wymyślić cała historię tylko po to, aby zirytować Stoiłowa. Tak czy inaczej, jesteśmy poważnie zaniepokojone i już zgłosiłśmy się na ochotnika do pełnienia całonocnej warty przy śpiącym Dymka.

Zła - z zasady, bo każda, która wpada w oko Continentala jest zła, dopóki nie nosi nazwiska jednej z nas i zła, bo flirtowała (albo udawała, ze flirtuje) z Berbą będąc dziewczyną gangstera oraz zła dlatego, że zamiast - tak jak my - ciężko pracować dla dobra ludzkości (a przynajmniej żeńskiej jej połowy), zarabia na życie w ten sposób.

 

Dziewczę nazywa się Nikoleta Loznaova i jest modelką, która w CV ma wpisany tytuł Playmate of the Year Bułgarii z 2006 roku. Z nią to właśnie nasz drogi Dymitar miał wymieniać gorące sms-y, zawierające podobno fragmenty jego pamiętników, i zdjęcia takie jak te:

 

 

 

Sprawa jest poważna, ponieważ partner Nikolety, Georgi 'Głowa' Stoiłow, to szef bułgarskiej mafii o reputacji człowieka, łagodnie mówiąc, impulsywnego i skorego do używania przemocy.Kiedy były chłopak Nikolety - rezerwowy bramkarz Liverpoolu - Nikołaj, ośmielił się porównać ją do starego trabanta, musiał ''za karę'' pożegnać się ze swoim nowiutkim, czerwoniutkim ferrari. Teraz na celowniku gangstera znalazł się Berba, który na razie został poważnie "ostrzeżony" przez Stoiłowa.

 

Co na to sam zainteresowany? - Spotkałem ją tylko raz, kiedy chodziła z Nikołajem, ale do niczego między nami nie doszło - zarzeka się Berba, a "dobrze poinformowani" przyznają, iż obdarzoną bujną wyobraźnią Nikoleta mogła wymyślić cała historię tylko po to, aby zirytować Stoiłowa.

 

Tak czy inaczej, Ciacha są poważnie zaniepokojone i już zgłosiły się na ochotnika do pełnienia całonocnej warty przy śpiącym Dymka.

 

rybka