US Open rozpoczęty

A wraz z turniejem pojawiają się emocje, organizowane są nieoficjalne rewie mody, a Andre Agassi występuje w garniturze. Oby tylko z dużej chmury nie spadł mały deszcz - czytaj: spodziewamy się niespodzianek i fajerwerków w ilości proporcjonalnie wzrastającej w miarę zbliżania się do finału.

 

 

Zauważone przez nas na razie hity: w kategorii moda - koszulka w nietypową kratkę by Andy Roddick, w kategorii świeża krew - pokonany przez tegoż Roddicka niemiecki tenisista Bjorn Phau,  w kategorii kolory - czerwień polowdzianka Rogera Federera, w kategorii  mistrz elegancji  - weteran Andre Agassi, w kategorii tematy nieciachowe - łatwa, szybka i sprawna wygrana Agnieszki ''Isi'' Radwańskiej w pierwszej rundzie turnieju z Austriaczką Patricią Mayr.

 

Kity? Zdecydowanie mniej - stawiamy na razie na upoconą koszulkę Jamesa Blake'a (czy naprawdę w dobie ubrań nowej generacji, wykonywanych z najlepszych włókien, nie można zapobiec tak niehigienicznym widokom?) i porażkę Marty ''Spotykam Się Z Pawłem Korzeniowskim, Więc Mam i Tak Zbyt Wiele, Ale W Końcu Jestem Polką'' Domachowskiej. Oby w dalszych fazach rozgrywek na Flushing Meadows niemiłych ciachowym sercom sytuacji było coraz mniej.

 

A i tak obstawiamy szóste zwycięstwo R-Feda, chyba że Rafa Nadal, po kontuzji na razie cichuteńki, okaże się groźnym przyczajonym smokiem. Okaże się już wkrótce - przeżywajcie z nami te tenisowe boje.

 

olalla