Agencje fotograficzne Barceloną płyną

To właśnie dlatego tyle o nich piszemy i tyle ich pokazujemy. Nie tylko, ze względu na to, że są piękni, rozkoszni, dotykalscy, przytulankowi, a do tego nieźle grają i w składzie mają wielkie gwiazdy, więc my ich skrycie faworyzujemy. Nie tylko!

 

 

Ciacha z Barcelony Bez nich świat byłby smutniejszy Jakże szarzej wyglądałby świat bez ciach z Barcelony, np. obficie pokrytego tatuażami na swym wspaniałym ciele Ibrahimovicia czy wystrojonego Pepa Guardioli. Tyle o nich piszemy i tyle ich pokazujemy nie tylko ze względu na to, że są piękni, rozkoszni, dotykalscy, przytulankowi, a do tego nieźle grają i w składzie mają wielkie gwiazdy. Nie tylko! Jakże jednak szarzej i smutniej wyglądałby świat bez: 1. Obficie pokrytego tatuażami na swym wspaniałym ciele Ibrahimovicia. 2. Nienagannie wystrojonego i z tygodnia na tydzień coraz bardziej pociągającego (czy to jeszcze możliwe?) Pepa Guardioli. 3. Nieco na nasze oko zbyt mocno uciskającej opaski Zlatana. 4. Czułych i charakteryzujących się niezwykłą zażyłością oraz wysokim stopniem bliskości cieszynek. 5. Prawdziwie ogrzej urody Daniego Alvesa i jego nowej fryzury. 6. Bojana wskakującego na kogo tylko popadnie. Cóż, naszym zdaniem bez nich byłoby na pewno pustawo. A inauguracja sezonu w Primra Division też nie miałaby tak słodkiego smaku. Nawet jeśli wygrywając Barca cudów nie pokazała - tryumf, szczególnie w stosunku 3:0, zawsze jest przepyszny.

Jakże jednak szarzej i smutniej wyglądałby świat bez:

 

1. Obficie pokrytego tatuażami na swym wspaniałym ciele Ibrahimovicia.

 

 

 

2.  Nienagannie wystrojonego i z tygodnia na tydzień coraz bardziej pociągającego (czy to jeszcze możliwe?) Pepa Guardioli.

 

 

 

3. Nieco na nasze oko zbyt mocno uciskającej opaski Zlatana.

 

 

4. Czułych i charakteryzujących się niezwykłą zażyłością oraz wysokim stopniem bliskości cieszynek.

 

 

 

5.  Prawdziwie ogrzej urody Daniego Alvesa i jego nowej fryzury.

 

 

6. Bojana wskakującego na kogo tylko popadnie

 

 

7. I innych - nowych...

 

 

 

...i starych

 

 

 

Cóż, naszym zdaniem bez nich byłoby na pewno pustawo lub co najwyżej tak

 

 

 

A inauguracja sezonu w Primera Division też nie miałaby tak słodkiego smaku. Nawet jeśli wygrywając Barca cudów nie pokazała -  tryumf, szczególnie w stosunku 3:0, zawsze jest przepyszny.

 

 olalla