Co skoczkowie narciarscy robią latem?

Poza startowaniem w Letnim Grand Prix (ziew) rzecz jasna.

 

 

Taki na przykład Gregor Schlierenzauer (bo o kimże innym miałybyśmy pisać), swoje wakacje spędza w bardzo aktywny sposób. A wszystko to podejrzeć możemy dzięki nieocenionemu w takich sytuacjach youtubowi, gdzie wyszperałyśmy dla Was filmik dokumentujący dwa letnio- wakacyjne eventy z Gregorem w roli głównej. Forma niestety statyczna, ale takich zdjęć, ze Schlierenzauerem w takich pozach i strojach, nie za często można uświadczyć, więc zachęcamy.

 

 

 

 

Jeśli nie dla samego Gregora, to dla wstrząsającego podkładu muzycznego - naprawdę warto. Pierwszych kilka fotek zostało zrobionych podczas lipcowych wakacji skoczka u wybrzeży Atlantyku, gdzie uczył się surfować razem z (podobno) swoją siostrą Glorią. Niestety najlepsze ujęcia w filmiku zostały pominięte. W drugiej części, w której na pewno rozpoznajecie nieco więcej twarzy, Gregor uczestniczy w turnieju piłki plażowej Beach Volleyball Grand Slam w Klagenfurcie, który odbył się na początku sierpnia. Profesjonalna siatkarska pozycja na 1:12 w rzeczy samej imponująca.

 

A na deser jeszcze jeden przy okazji odnaleziony mocno dziwny filmik o tajemniczej nazwie "Schliericam". Nie mamy pojęcia co oni tam mówią i o co w ogóle chodzi, ale klaty są.

 

 

 

 

Choć w tej sytuacji akurat nie wiemy czy to dobrze.

 

ruby blue