Siatkarze i szczypiorniści w natarciu

Siatkarze idą jak burza i awans do mistrzostw świata mają już w kieszeni, a tymczasem w Kielcach odbywa się towarzyski "Kielce Cup", na którym dochodzi do zatrważająco ekscytujących scen, takich jak ta uwieczniona na zdjęciu głównym.

 

 

Szczypiorniści w natarciu W Kielcach odbywa się towarzyski "Kielce Cup" W Kielcach odbywa się towarzyski "Kielce Cup". Kieleccy szczypiorniści co prawda ulegli hamburskiemu HSV 31:26, ale cóż to był za mecz! W Kielcach odbywa się towarzyski "Kielce Cup". Kieleccy szczypiorniści co prawda ulegli hamburskiemu HSV 31:26, ale cóż to był za mecz! Gdybyśmy miały 6 komputerów, ustawiłybyśmy sobie 6 tapet ze zdjęciami z tego spotkania, tylko, że wtedy, nie stworzyłybyśmy już nigdy więcej żadnego tekstu, zapatrzone w ten brzuszek. Ale wracając do rzeczy... W innych meczach tego turnieju Vive Kielce pokonało beniaminka Bundesligi TuS Nettelstedt Lubeka 35:32, a Hamburg pokonał wicemistrza Węgier Pick Szeged 34:27.

Siatkarze wygrali ze Słowenią i Słowacją i zajmują pierwsze miejsce w grupie przed Francuzami. Przynajmniej na razie, dziś bowiem przyjdzie się naszym chłopcom zmierzyć właśnie z rodakami Yoanna Gourcuffa. Jako, że Gourcuff nie gra w siatkówkę, a Obraniak jest już Polakiem nie mamy najmniejszych skrupułów by życzyć naszym rywalom wszystkiego najgorszego.

 

Trochę gorzej poradzili sobie kieleccy szczypiorniści ulegając hamburskiemu HSV 31:26, ale cóż to był za mecz! Gdybyśmy miały 6 komputerów ustawiłybyśmy sobie 6 tapet ze zdjęciami z tego spotkania, tylko, że wtedy, nie stworzyłybyśmy już nigdy więcej żadnego tekstu, zapatrzone w ten brzuszek...

 

 

Ale wracając do rzeczy... W innych meczach tego turnieju Vive Kielce pokonało beniaminka Bundesligi TuS Nettelstedt Lubeka 35:32, a Hamburg pokonał wicemistrza Węgier Pick Szeged 34:27.