10 najlepszych Ciach na Twitterze

Zaczynając od nas samych, a kończąc...

 

 

Czy nam się to podoba, czy nie - takie czasy - wszyscy blogują twitterują, fejsbukują, i ogólnie podbijają wirtualną rzeczywistość.

 

Robią to również nasi ciachowi ulubieńcy dostarczając nam jeszcze jednej sposobności do zachwycania się/śledzenia ich poczynań/naśmiewania się/wzdychania/podrywania i czego tam jeszcze.

 


Oto 10 najlepszych ciach w sieci. Dosłownie:

 

1. My. Ćwierkamy już od jakiegoś czas, wysyłając w wirtualny eter różową nowinę. Znajdziecie na naszym kanale nie tylko najświeższe doniesienia ciachowe, ale też zdjęcia, filmiki, arcyciekawe linki i dużo więcej.

 

2. Steven Gerrard - Choć ''śledzi'' go ponad 30 tysięcy użytkowników, Stevie nie kwapi się za bardzo do ''ćwierkania'' - do tej pory zamieścił tylko 12 tweetów, ostatni pochodzi z 16 lipca. I nie ma tam nic o Philu Collinsie...

 

3. Cristiano Ronaldo - Cristiano ćwierka od niedawna, ale za to jakże bezpretensjonalnie i szczerze. ''Tenho estado a fazer compras hoje!'' - obwieszcza triumfalnie jego najnowszy wpis, informując nas, że Żelik robil dzisiaj zakupy. Hmmm, tak jakbyśmy nie wiedziały bez Twittera...

 

 

 

4.Wayne Rooney -urzekł nas tym wpisem: saw a photo of Ronny the other day in the Madrid shirt hes really been working on his tan this summer ! =). Chyba nie trzeba tłumaczyć... Rooney zaskoczył nas także tym, kogo on śledzi - Baracka Obamę i wieści z Downing Street 10. A o sobie napisał: Hej, jestem Wayne Rooney - piłkarz, mąż. Urocze, prawda?

 

 

5. Roger Federer - Może i nie pisze za często, ale za to jakie ma słodkie zdjęcia...

 

6. Thierry Henry - Thierry również nie należy do twitterowych rekordzistów, ale jak we wszystkim co robi, tak i w ćwierkaniu jest sympatyczny, powściągliwy, uroczy i elegancki...

 

7. Shaquille O'Neal - tu już mamy do czynienia z prawdziwym zalewem"szakilowatości". Bezkompromisowy, głośny, zabawny - taki jest właśnie Shaq na Twittere. Jego wpisy śledzi prawie 2 miliony użytkowników! Jeszcze żeby tylko ciągle nie obrażał Beckhama...

 

 

8.David Beckham - albo ktoś, kto bardzo chce udowodnić, że jest Davidem Beckhamem. Sprawdzimy go?

 

 

9. Jose Mourinho - no dobra, jego marionetkowe wydanie. Ale i tak jest ''Very Speszial''.

 

 

10. Frytka i Matka - co prawda nie twitterują, a blipują i już o tym kiedyś pisałyśmy - ale mikroblogi naszych najlepszych deblistów są naprawdę godne polecenia. 

 

 

 

 

A Wy, kogo wyśledziłyście na Twitterze, Blipie, Facebooku? I co w ogóle sądzicie o takiej formie kontaktu uwielbianych z uwielbiającymi?