Michael Shumacher jednak nie wystartuje w Walencji

Nie będzie spektakularnego come backu. Smutna wieść gruchnęła dziś rano - w GP Walencji nie zobaczymy na starcie czterech mistrzów świata, a co najgorsze, nie zobaczymy jednego z największych kierowców w historii - Michaela Schumachera.

 

 

Schumacher nie wystartuje Nie będzie spektakularnego powrotu. W GP Walencji nie zobaczymy Michaela Schumachera. Nie udało mu się wygrać z kontuzją karku: "Mój kark mógłby nie wytrzymać wstrząsów podczas wyścigu" Nie będzie spektakularnego powrotu. Smutna wieść gruchnęła we wtorek - w GP Walencji nie zobaczymy na starcie czterech mistrzów świata, a co najgorsze, nie zobaczymy jednego z największych kierowców w historii - Michaela Schumachera. "Naprawdę próbowałem wszystkiego co w mojej mocy, aby mój powrót był możliwy" - napisał na swojej stronie Schumi, a nam łzy popłynęły do oczu. Niestety, nie udało mu się wygrać z kontuzją karku. "Lekarze chwytali się wszelkich sposobów, aby powstrzymać bóle, ale nic z tego. Mój kark mógłby nie wytrzymać wstrząsów, jakie mają miejsce podczas wyścigu". Strasznie nam przykro, ale podobnie jak szef teamu Ferrari Luca Montezemolo wierzymy, iż dane nam jeszcze będzie ujrzeć Niemca na torze.

"Naprawdę próbowałem wszystkiego co w mojej mocy, aby mój powrót był możliwy" - napisał na swojej stronie Schumi, a nam łzy popłynęły do oczu. Niestety, nie udało mu się wygrać z kontuzją karku - "Lekarze chwytali się wszelkich sposobów, aby powstrzymać bóle, ale nic z tego. Mój kark mógłby nie wytrzymać wstrząsów, jakie mają miejsce podczas wyścigu."

 

Strasznie nam przykro, ale podobnie jak szef teamu Ferrari Luca Montezemolo wierzymy, iż dane nam jeszcze będzie ujrzeć Niemca na torze. Bo dla nas Schumix pozostanie "forever the best":

 

 

 

 

 

 

A w oczekiwaniu na triumfalny powrót Michaela przyjrzymy się bliżej  temu, który ma go zastąpić. Jak Wam się podoba Luca Badoer?