Załóż sobie Ciachową drużynę!

Zostań ciachowym selekcjonerem - załóż szalik a la Jose Mourinho, stwórz swoją własną, niepowtarzalną drużynę, złożoną z najlepszych ciach Ekstraklasy i wygraj ligę!

 

 

Podoba Ci się Robert Lewandowski? Nocami śnisz o ramionach interwencjach Jana Muchy? Uważasz, że Wisła powinna zrobić lepsze transfery? Albo, że w piłkę powinni grać tylko opaleni bruneci o niebieskich oczach? Teraz możesz spełnić wszystkie swoje demiurgiczne marzenia i zostać ciachową selekcjonerką, kierownikiem drużyny i właścicielem w jednym. No i najważniejsze: możesz wygrać prawdziwe pieniądze .

 

 

Zagraj w Wygraj Ligę - zasady są tak proste, że nawet nie rozumiejąc przepisu o spalonym możesz grać i wygrywać. Każda drużyna otrzymuje określony budżez przeznaczony na zakup piłkarzy. I tu zaczyna się frajda - możesz oczywiście wybierać najlepszych, ale możesz także swoich ulubionych, samych ładnych, albo tylko takich, których nazwisko zaczyna się na literę R jak różowy. Za każdym razem, gdy Twoi zawodnicy wystąpią w prawdziwym meczu, otrzymujesz punkty. Tym większe im lepiej się zaprezentuję. Zasady znajdziesz tutaj.

 

Pośpiesz się - masz największe szansę na wygraną, jeżeli stworzysz drużynę, która zagra jeszcze w tej kolejce Ekstraklasy. Masz czas do 17.45, aby zarejestrować drużynę i wystawić swoją jedenastkę. Możesz oczywiście dołączyć później, ale im szybciej zaczniesz, tym więcej punktów możesz zdobyć.

 

Ciacha też grają! Właśnie budujemy swoją różową drużynę na miarę Mistrzostwa Ekstraklasy.