Edwin van der Sar kontuzjowany!

Czy nadciąga zatem (aż!) ośmiotygodniowa era Kuszczaka? raczej nie, dlatego z tym większym żalem przyjmujemy wieść o złamanym palcu Holendra. Los odbiera nam sporo czasu z nielicznych dni prawdopodobnie pozostałych do zakończenia kariery niezrównanego VdS.

 

 

 

 

Van der Sar kontuzjowany! Czy nadciąga zatem (aż!) ośmiotygodniowa era Kuszczaka? Ponieważ kontuzja Edvina Van der Sara nie przyczyni się do wyjścia na boisko Kuszczaka, życzymy Edvinowi, albo też jego palcu, szybkiego powrotu do zdrowia Odpowiedź na postawione pytanie brzmi : raczej nie, dlatego z tym większym żalem przyjmujemy wieść o złamanym palcu Holendra. Los odbiera nam sporo czasu z nielicznych dni prawdopodobnie pozostałych do zakończenia kariery niezrównanego VdS. Wracaj nam do zdrowia, fenomenalny Edwinie! A może - palcu Edwina! Kuszczaka i tak nie wypromujesz, a Fostera, mimo dużej dozy uroku, aż tak bardzo nie chcemy oglądać. A może chcemy.

Wracaj nam do zdrowia, fenomenalny Edwinie! A może - palcu Edwina! Kuszczaka i tak nie wypromujesz, a Fostera, mimo dużej dozy uroku, aż tak bardzo nie chcemy oglądać.

 

A może chcemy.