Cristiano i Nereida znów razem

Na imprezie. Z tym że piłkarz, który rzucił swą jednosezonową ukochaną przez sms-a, tym razem posłużył się ochroniarzami, by skutecznie zablokowali pannie G. dostęp do eks-chłopaka. W czasie gdy panowie trzymali hiszpańską ''modelkę'', Cristiano nawet nie zaszczycił jej spojrzeniem. To się nazywają relacje z klasą.

 

 

C-Ron i Nereida razem To się nazywają relacje z klasą Razem, ale... na imprezie. Piłkarz, który rzucił ukochaną przez sms-a, posłużył się ochroniarzami, by skutecznie zablokowali Nereidzie dostęp do eks-chłopaka Razem, ale... na jednej imprezie. Piłkarz, który rzucił swą jednosezonową ukochaną przez sms-a, tym razem posłużył się ochroniarzami, by skutecznie zablokowali Nereidzie dostęp do eks-chłopaka. W czasie gdy panowie trzymali hiszpańską "modelkę", Cristiano nawet nie zaszczycił jej spojrzeniem. To się nazywają relacje z klasą. Też czujecie zażenowanie, patrząc na tę scenę? Nie wiemy same, czy bardziej żal nam tej biednej, upokorzonej kobiety, czy może bardziej wydaje nam się żałosna. Przypomnijcie sobie: ona nosiła kolczyki w kształcie CR7, miała tatuaż symbolizujący Crisa, a kiedy się rozstali i on już uganiał się za innymi pannami, Nereida cały czas twierdziła, że wszystko jest w porządku. Smutne, bo teraz zostało jej tylko spojrzenie z oddali i bezlitośni paparazzi. Zachowania piłkarza nie będziemy nawet komentować, bo po co. Możecie się domyślić, co na ten temat sądzimy.

 
 
Też czujecie zażenowanie patrząc na tę scenę? Nie wiemy same, czy bardziej żal nam tej biednej, upokorzonej kobiety, czy może bardziej wydaje nam się żałosna. Przypomnijcie sobie: ona nosiła kolczyki w kształcie CR7, miała tatuaż symbolizujący Crisa, a kiedy się rozstali i on już uganiał się za innymi pannami, Nereida cały czas twierdziła, że wszystko jest w porządku. Smutne, bo teraz zostało jej tylko spojrzenie z oddali i bezlitośni paparazzi. Już wolałybyśmy być na miejscu tego dziewczęcia - tu przynajmniej obiekt zainteresowania wydawał się sytuacją rozbawiony:
 
 

 
 
Zachowania piłkarza nie będziemy nawet komentować, bo po co. Możecie się domyślić, co na ten temat sądzimy.
 
olalla