13 największych pływających ciach

Z okazji trwających od kilku dni mistrzostw świata w tej jakże pięknej dyscyplinie i przy okazji srebrnego medalu Pawła Korzeniowskiego na imprezie, Ciacha postanowiły  rzucić wyzwanie losowi i okiełznać nieokiełznane. Wierzcie nam, prawdziwe ciacho zawsze wypłynie na wierzch - nawet jeśli nie potwierdzają tego przeprowadzane w zaciszu domowym eksperymenty z pierniczkami. Ale u nas jest inaczej, czyli lepiej.

 

 

Tysiące klat, migocących w wodzie pleców, bicepsów, kaloryferów, które u nas zobaczyć można tylko na ścianach pod parapetami, obcisłych i czasem nieposłusznych kostiumów oraz zawadiackich spojrzeń rzucanych spod czepków. Selekcja najpiękniejszych z umięśnionych pięknych była procesem choć długim i żmudnym nadzwyczaj przy tym przyjemnym i doprowadzającym do dwóch zasadniczych wniosków: ta dyscyplina sportu jest niepojętą kopalnią ciach, a nasza praca jest fajna. Przejdźmy zatem do rzeczy.

 

13. Nicholas Santos

 

 

 

W fotografowaniu się w takich pozach jest jakby niemy krzyk o zamieszczenie na Ciachach. No dobra, panie Santos, niech będzie, znaj łaskę pań.

 

12. Alessandro Terrin

 

 

 

Ta słodka włoska buźka jest być  może odrobinę na słodka, a usteczka za bardzo upodabniają  się kształtem do serduszka, ale cóż począć.

 

11. Paul Biedermann

 

 

 

 

Dzięki rozkwitającemu właśnie teraz pokoleniu niemieckich sportowców, określenie "przystojny Niemiec" przestaje już być oksymoronem. No i na pewno fakt, że pokonał on samego Phelpsa na prestiżowym dystansie 200 metrów w stylu dowolnym dodaje mu animuszu, a być może i atrakcyjności. Szkoda tylko, że nie poprawia mu fryzury.

 

10. Alain Bernard

 

 

Czy jakikolwiek profesjonalny pływak może wyglądać jak chucherko? Może. Wystarczy tylko, że stanie obok francuskiego mistrza olimpijskiego.

 

9. Filippo Magnini

 

 

Tak, widzimy tego mięśnia, Filipie.

 

8. Paweł Korzeniowski

 

 

 

 

 

Naszego jedynego polskiego medalisty na rzymskich mistrzostwach nie mogłyśmy zwyczajnie pominąć. Wybaczamy nawet tę Martę Domachowską.

 

7. Mateusz Sawrymowicz

 

 


Co prawda Mateusz z powodu dość ciężkiej choroby przebytej w maju nie startuje w trwających mistrzostwach, ale Ciacha pamiętają.

 

6. Matjaz Markić

 

 

 

I na pewno zapamiętają na dłużej tą wcześniej nie bardzo kojarzoną słodką słoweńską  buźkę.

 

5. Michael Phepls

 

 

Ostatnio już nie taki fenomenalny, coraz częściej zdarza mu się przegrać i bardzo narozrabiać. Ale wciąż - Phelps to Phelps.

 

4. Ryan Lochte

 


 

O walorach Ryana nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Klasa sama dla siebie.

 

3. Ryk Neethling

 

 

Wybaczcie te ręce, jedna z nas nie mogła się powstrzymać.

 

2. Eamon Sullivan

 

 

Biedaczysko sie nam rozchorowało i jego też niestety nie jest nam dane w Rzymie podziwiać.

 

1. Luca Marin

 

 

 

 

Podobnie jak połowa uprawiających pływanie pań, my również dałyśmy się uwieść sarnim oczom Włocha. Luca to prawdziwy lowelasik basenowy - zasłynął niegdyś ekshibicjonistycznym i zakończonym skandalem związkiem z Laure Manaudou, obecnie pokazuje się w towarzystwie włoskiej mistrzyni, Federiki Pellegrini. Ten typ tak po prostu ma.

 

ruby blue

A który pływak najbardziej podoba się Tobie?