Jak to z panem jest, panie Bojan?

Nie chcemy nic sugerować... Po prostu zastanawiamy się... nie, nawet zastanawiać się boimy, ale... nie krzyczcie, nie zabijajcie, nie rzucajcie w nas kamieniami. Po prostu same zinterpretujcie te zdjęcia...

 

 

Co robi Bojan? Nie chcemy nic sugerować... Bojan Krkić nie jest stały w uczuciach. Zastanawiamy się... nie, nawet zastanawiać się boimy, ale... nie krzyczcie, nie zabijajcie, nie rzucajcie w nas kamieniami. Po prostu same zinterpretujcie to zdjęcie... Pierwszy, niejasny, zbagatelizowany przez nas sygnał wysłany przez Bojana Krkicia pojawił się już z okazji półfinału Ligi Mistrzów. Ponieważ jednak działo się to w cieniu JT&FL uznałyśmy, że wszystko jest w jak największym porządku. Zachęcone jednak zaczęłyśmy eksplorować temat ukrytej Bojanowej natury. Co się okazało? Nie my pierwsze. Ktoś wcześniej zrobił już to za nas, dając nam bardzo, bardzo dużo do myślenia. Zapomnijcie o JT&FL. Nie dajcie się jednak zwieść. Nie ma żadnego BK&TH. Jak wskazują fotograficzne dowody, Bojan, mimo ewidentnych zalotów Henry'ego, nie jest stały w uczuciach. Wygląda na to, że gdy my zapatrzone byłyśmy w boski duet JT&FL, w Barcelonie pojawiło się BK&KSN. Bojan + Ktokolwiek Się Nawinie. Chcemy być kimkolwiek.

Pierwszy, niejasny, zbagatelizowany przez nas sygnał pojawił się już z okazji półfinału Ligi Mistrzów:

 

 

Ponieważ jednak działo się to w cieniu JT&FL uznałyśmy, że wszystko jest w jak największym porządku.

 

Potem jednak pojawiło się to zdjęcie:

 

 

 

Co najmniej zachęcające. Zachęcone zatem zaczęłyśmy eksplorować temat ukrytej Bojanowej natury. Co się okazało? Nie my pierwsze. Ktoś wcześniej zrobił już to za nas, dając nam bardzo, bardzo dużo do myślenia.

 

Szczególnie zaalarmowało nas to:

 

 

 

to:

 

 

i to:

 

 

 

Zapomnijcie o JT&FL. Nie dajcie się jednak zwieść. Nie ma żadnego BK&TH. Jak wskazują fotograficzne dowody Bojan, mimo ewidentnych zalotów Henry'ego nie jest stały w uczuciach. Oto, jak poczynał sobie pod nieobecność Francuza podczas Wembley Cup.

 Ma też widoczne ciągoty w stronę trenerów:

 

 

Z wzajemnością...

 

 

 

Nie straszna mu też zła sławaGerarda Pique...

 

A w ostateczności potrafi się też sam sobą zająć.A przy tym wszystkim, mimo tak młodego wieku, genialnie wygląda bez koszulki... I to był prawdziwy powód napisania tego tekstu.

 

 

 

Wygląda na to, że gdy my zapatrzone byłyśmy w boski duet JT&FL, w Barcelonie pojawiło się BK&KSN. Bojan + Ktokolwiek Się Nawinie. Chcemy być kimkolwiek.

 

rybka