10 najpiękniejszych ocząt w sporcie

Ładne oczy mają, nikomu ich nie dają. A które ciacho jest posiadaczem najbardziej zniewalającego spojrzenia? O tym, jak zawsze, poniżej.

 

 

Najpiękniejsze oczy Które ciacho jest posiadaczem najbardziej zniewalającego spojrzenia? Najbardziej zniewalające oczy w sporcie: 3. Kristian Kjelling, 2. Jaime Alguersuari, 1. Michał Winiarski - jak można mieć takie niesamowite oczy, no jak? Krótki przegląd najbardziej zniewalających oczu w sporcie. 10. Marat Safin - bo czasem chodzi nie tyle o same oczy, ale o to, co można z nimi zrobić. Spojrzeć spode łba, uwieść, oczarować, zniewolić. 9. Artur Boruc - do tej samej kategorii zaliczyć można bez wątpienia naszego niegrzecznego polskiego bramkarza. 8. Roque Santa Cruz - ciemne jak węgielki, uzupełnione o migoczące iskierki, zawsze uśmiechnięte i to wszystko zamknięte w formie o kształcie migdału. Absolutny hit. 7. Neil Robertson - snookerzyści z definicji mają ułatwione zadanie, bo ich skupione, wpatrzone w zielony stół spojrzenia od razu przyciągają uwagę. Neila z tłumu wyróżniają śliczne blond (!) rzęski. 6. David Villa - takie trochę leniwie spoglądające, bez fajerwerków, niby nic, a jednak. 5.Kimi Raikkonen - nigdy nie ukrywałyśmy, iż do Fina mamy taką słabość, że jego obecność w jakimkolwiek przygotowanym przez nas rankingu jest niemal pewna. Nawet jeśli miałoby to być zestawienie najładniejszych stawów skokowych. Co nie zmienia faktu, że jego oczęta są przecudne. 4. Anders Jacobsen - skandynawskie błękitne oczy nie mogą kłamać. Nigdy. 3. Kristian Kjelling - wiemy, że w tym przypadku jest to trudne zadanie, ale na oczy, na oczy, drogie Panie, patrzymy. 2. Jaime Alguersuari - też się czasem zastanawiacie, czy nasza wschodząca gwiazdka nie używa przypadki eyelinera? Piękna, ciemna oprawa. 1. Michał Winiarski - jak można mieć takie niesamowite oczy, no jak?

10. Marat Safin

 

 

Bo czasem chodzi nie tyle o same oczy, ale o to, co można z nimi zrobić. Spojrzeć spode łba, uwieść, oczarować, zniewolić.

 

9. Artur Boruc

 

 

 

Do tej samej kategori zaliczyć można bez wątpienia naszego niegrzecznego polskiego bramkarza. I nie ukrywamy, że jego akcje wzrosły diametralnie po onej sesji zdjęciowej. 

 

8. Roque Santa Cruz

 

 


Ciemne jak węgielki, uzupełnione o migoczące iskierki, zawsze uśmiechnięte i to wszystko zamknięte w migdałowego kształtu formie. Absolutny hit.

 

7. Neil Robertson

 

 

 

Snookerzyści z definicji mają ułatwione zadanie, bo ich skupione, wpatrzone w zielony stół spojrzenia od razu przyciągają uwagę. Neila z tłumu wyróżniają śliczne blond (!) rzęski.

 

6. David Villa

 

 

 

Takie trochę leniwie spoglądające, bez fajerwerków, niby nic, a jednak.

 

5.Kimi Raikkonen

 

 

 

Nigdy nie ukrywałyśmy, iż do Fina mamy taką słabość, że jego obecność w jakimkolwiek przygotowanym przez nas rankingu jest niemal pewna. Nawet jesli miałoby to być zestawienie najładniejszych stawów skokowych. Co nie zmienia faktu, że jego oczęta są przecudne. Choć trochę photoshopem podrasowane.

 

4. Anders Jacobsen

 

 

Skandynawskie błękitne oczy nie mogą kłamać. Nigdy.

 

3. Kristian Kjelling

 

 

 

Wiemy, że w tym przypadku jest to trudne zadanie, ale na oczy, na oczy, drogie Panie, patrzymy. Ale za różaniec bura się chyba należy.

 

2. Jaime Alguersuari

 

 

 

 

 

 

Czy też się czasem zastanawiacie, czy nasza wschodząca gwiazdka nie używa przypadki eyelinera? Piękna, ciemna oprawa.

 

1. Michał Winiarski

 

 

Jak można mieć takie niesamowite oczy, no jak?

 

ruby blue

 

Kto, Twoim zdaniem, ma najpiękniejsze oczy w sporcie?