Fani z Tajlandii proszą: Xabi, zostań!

Torres natomiast jest skrytobójczym bułkożercą, o czym na własnej skórze przekonał się ostatnio Riera. Oto jak toczą się losy Hiszpanów w Liverpoolu.

 

 

"Xabi, zostań!" Fani z Tajlandii proszą Xabiego, by nie odchodził z Liverpoolu Czy Xabi trafi do Realu, Chelsea lub Man City? Fani z Tajlandii, podczas rozdawania przez Xabiego autografów, prosili go, by nie odchodził z Liverpoolu Xabi kojarzony jest już nie tylko z Realem Madryt, ale i z Chelsea oraz - a kto nie jest - z Manchesterem City. Tymczasem kibice Liverpoolu, którzy już niecierpliwie czekają na występ ''The Reds'' przeciw reprezentacji Tajlandii, tak wyrażali swoje prośby i nadzieje. - Kochamy Cię, Xabi, zostań z nami na zawsze! - krzyczeli fani ''The Reds'', zgromadzeni w tajskim centrum handlowy, w którym Xabi podpisywał autografy. My dołączamy się do chórku głosów, bo lojalność i przywiązanie do klubu to cechy, które niewątpliwie cenimy wysoko.

 


 

 

Xabi natomiast jest kojarzony już nie tylko z Realem Madryt, ale i z Chelsea oraz - a kto nie jest - z manchesterem City. Tymczasem kibice Liverpoolu, którzy już niecierpliwie oczekują na występ ''The Reds'' przeciw reprezentacji Tajlandii, tak wyrażali swoje prośby i nadzieje. - Kochamy Cię, Xabi, zostań z nami na zawsze! - krzyczeli fani ''The Reds'', zgromadzeni w tajskim centrum handlowy, w którym Xabi podpisywał autografy.

 

My dołączamy się do chórku głosów, bo lojalność i przywiązanie do klubu to cechy, które niewątpliwie cenimy wysoko.

 

Podobnie jak umiejętność wykradania pieczywa z rąk niczego się niespodziewających ofiar.