Kolejna piosenka o kierowcy F1

Pamiętacie jeszcze ujmujący utwór o ''Bejbi'' Massie? Okazuje się, że nie on jeden jest źródłem muzycznych inspiracji.

 

 

Piosenka o kierowcy F1 Piosenki o sobie doczekał się Rubens Barrichello "Antyfani" Rubensa Barrichello skomentowali kontrowersyjny wywiad, którego udzielił kierowca F1, tworząc piosenkę, którą umieścili w serwisie YouTube Pamiętacie jeszcze ujmujący utwór o "Bejbi" Massie? Okazuje się, że nie on jeden jest źródłem muzycznych inspiracji. Piosenki o sobie doczekał się tym razem Rubens Barrichello. Podobnie jak w przypadku nagrania o Felipe bazującego na jego słynnej rozmowie radiowej, punktem wyjścia piosenki o kierowcy Brawn GP jest dość kontrowersyjny wywiad, jakiego Brazylijczyk udzielił tuż po ostatnim Grand Prix rozegranym w Niemczech. Zdenerwowany Rubens, nie owijając w bawełnę, wylał do mikrofonu wszystkie żale, żółcie i złości na swój team, który w jego mniemaniu nieudaną strategią zrujnował mu wyścig. Zszokowany wypowiedzią Rubensa, jak widać, był nawet sam David Coulthard, który, jak powszechnie wiadomo, sam w słowach raczej nie przebiera i w procesie myślę-mówię, sekwencja taka jest tylko z rzadka zachowana. Tak czy inaczej, fani, a raczej antyfani Rubensa, którym nie spodobało się marudzenie kierowcy, w zabawny lecz nieco złośliwy sposób skomentowali całą sytuację piosenką. Jest to cover piosenki "Ruby" zespołu Kaiser Cheifs.

Piosenki o sobie doczekał się tym razem Rubens Barrichello. Podobnie jak w przypadku nagrania o Felipe bazującego na jego słynnej rozmowie radiowej, punktem wyjścia piosenki o kierowcy Brawn GP jest dość kontrowersyjny wywiad, jakiego Brazylijczyk udzielił tuż po ostatnim Grand Prix rozegranym w Niemczech. Zdenerwowany Rubens, nie owijając w bawełnę, wylał do mikrofonu wszystkie żale, żółcie i złości na swój team, który w jego mniemaniu nieudaną strategią zrujnował mu wyścig. Co by się więcej nie rozpisywać, chodzi o ten wywiad:

 

 

 

 

Zszokowany wypowiedzią Rubensa, jak widać, był nawet sam David Coulthard, który, jak powszechnie wiadomo, sam w słowach raczej nie przebiera i w procesie myślę-mówię, sekwencja taka jest tylko z rzadka zachowana. Tak czy inaczej, fani, a raczej antyfani Rubensa, którym nie spodobało się marudzenie kierowcy, w zabawny, lecz nieco złośliwy sposób skomentowali całą sytuację piosenką:

 

 

 

 

Jak zapewne poznajecie bez problemu, jest to cover piosenki "Ruby" zespołu Kaiser Cheifs, którą, skoro już Was tak dziś zarzucamy filmikami, też zaserwujemy. A co.

 

  

 

ruby blue