Jessica Simpson rzucona przez chłopaka-futbolistę

Jedna z najsłynniejszych WAGs zostawiona w przeddzień swoich 29. urodzin. Tony Romo, amerykański gwiazdor ichniejszego futbolu, nie pokazał się z najlepszej strony.

 

 

Sporo już wody upłynęło w rzece, odkąd ostatni raz pisałyśmy o perypetiach tej gwiazdorskiej pary. NFL, pierwsza liga futbolu amerykańskiego, oraz plastikowe blondynki niekoniecznie leżą w najbliższym nam obszarze zainteresowań. Nie sposób jednak nie ustosunkować się do tego, czym huczą ostatnio media zza oceanu. Okazuje się bowiem, że Tony zostawił Jessikę po dwóch latach tuż przed jej urodzinami, a wtedy, gdy ona (prawdopodobnie) zdmuchiwała świeczki na torcie, on pił z kolegami i podrywał inne kobiety w jednym z nowojorskich klubów.

 

Przyczyny rozstania nie są znane - mówi się o ogólnym zabieganiu obojga i ogólnym rozejściu się ich dróg życiowych. Cokolwiek by jednak nie sprowokowało zerwania, trzeba przyznać, żeRomo wybrał wyjątkowo nieodpowiedni moment. Założymy się, ze Simpson wyjątkowo usłyszała tykanie zegara wyjątkowow wyraźnie w tym roku.

 

Szkoda Beckhamów/Dody i Radzia Ameryki.  Wizualnie i, jak wnioskujemy po obejrzeniu milionów filmików z tą parą w rolach głównych,mentalnie pasowali do siebie.

 

A w imię kobiecej solidarności życzymy Jess, żeby  tych ciężkich chwilach przed trzydziestką długo nie musiała być sama. Romo natomiast skazujemy na ciachową banicję. Chyba nie będziecie zbytnio tęsknić, co?

 

olalla