Piłkarze na wakacjach: Diego i Sarah Connor. Co?!?!?!

Tak, ten Diego i ta Sarah Connor. Razem. Na Ibizie. W czułych objęciach i uściskach. Na jachcie. Świat się kończy. A to nawet nie jest połowa wakacji.

 

 

Diego i Sarah na Ibizie Znany piłkarz Diego spędził wakacje na Ibizie z piosenkarką Sarah Connor Znany piłkarz Diego spędził wakacje na Ibizie z niemiecką piosenkarką Sarah Connor. W czułych objęciach i uściskach. Na jachcie. Świat się kończy. Tak, ten Diego i ta Sarah Connor. Razem. Na Ibizie. W czułych objęciach i uściskach. Na jachcie. Świat się kończy. A to nawet nie jest połowa wakacji! Ledwo zdążyłyśmy napisać o ogłuszającym nas zewsząd huku dzwonów weselnych, ledwo ponarzekać na powszechne rozamorowanie naszych idoli, ledwo otrząsnąć się z widoku rodzinnego szczęścia najsłodszej rodziny świata, a już kolejne ciacho wpadło w sidła, a raczej w ramiona nowej miłości. Tym razem rzecz jest o tyle poważna, że nie dotyczy początkującej aktoreczki, czy skąpo ubranej modelki, ale powszechnie znanej piosenkarki, która zagięła parol na powszechnie (ale chyba nie tak powszechnie jak ona) znanego piłkarza. Jak donosi niemiecki "Bild", związek piłkarza i piosenkarki trwa już od jakiegoś czasu, jednak dopiero niedawno para zdecydowała się na comming out. Czyżby Diego rozumiał jak ważna jest we Włoszech odpowiednia WAG? Czyżby jego poprzednia miłość Bruna Leticia wydawała mu się niewystarczająco glamour, żeby pełnić obowiązki jego pierwszej damy we Włoszech? A może to po prostu miłość ugodziła Diego niespodziewanie i znienacka? Tak czy inaczej, para spędziła upojne chwile na Ibizie, co zostało uwiecznione na zdjęciach. W Niemczech sprawa urosła już do rangi tematu wagi państwowej. Nie wiemy jak Wy, ale my po takich newsach mamy tylko ochotę położyć się z powrotem do łóżka. Same. No dobra, ze zdjęciem Diego.

Ledwo zdążyłyśmy napisać o ogłuszającym nas zewsząd huku dzwonów weselnych, ledwo ponarzekać na powszechne rozamorowanie naszych idoli, ledwo otrząsnąć się z widoku rodzinnego szczęścia, najsłodszej rodziny świata, a już kolejne ciacho wpadło w sidła, a raczej w ramiona nowej miłości. Tym razem rzecz jest  o tyle poważna, że nie dotyczy początkującej aktoreczki, czy skąpo ubranej modelki, ale powszechnie znanej piosenkarki, która zagięła parol na powszechnie (lecz chyba nie tak powszechnie jak ona) znanego piłkarza.

 

Jak donosi niemiecki Bild, związek piłkarza i piosenkarki trwał już od jakiegoś czasu, jednak dopiero niedawno para zdecydowała się na comming out. Czyżby Diego rozumiał jak ważna jest we Włoszech odpowiednia WAG? Czyżby jego poprzednia miłość, Bruna Leticia wydawała mu się niewystarczająco glamour żeby pełnić obowiązki jego pierwszej damy we Włoszech? A może to po prostu miłość ugodziła Diego niespodziewanie i znienacka?

 

Tak czy inaczej, para spędziła upojne chwile na Ibizie i mamy to uwiecznione, zarówno na zdjęciach:

 

 

Jak i w ruchomych obrazkach, z uroczym komentarzem w języku Klinsmanna Goethego:

 

 

 

Zresztą, w Niemczech sprawa urosła już do rangi tematu wagi państwowej:

 

 

 

 

Nie wiemy jak Wy, ale my po takich newsach mamy tylko ochotę położyć się z powrotem do łóżka. Same.

 

 

No dobra, z tym zdjęciem.