Z cyklu nowa dziewczyna Cristiano - panna Fico

Kim jest i dlaczego już jej nienawidzimy.

 

 

Panna Fico Nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo Od ostatniego głośnego romansu Cristiano minął już prawie miesiąc. Ronaldo postanowił zatem z tym skończyć i upatrzył sobie włoską modelkę Rafaellę Fico Nie ukrywajmy, to musiało się stać - w końcu od ostatniego głośnego romansu Cristiano minął już prawie miesiąc. Ronaldo postanowił zatem z tym skończyć i tym razem upatrzył sobie włoską modelkę Rafaellę Fico, lat 21. Panna owa, swego czasu goszcząca we włoskiej wersji Big Brothera, wsławiła się tym, iż wystawiła na licytację własne...dziewictwo. W dodatku ceniąc je dość wysoko - na całe milion euro. Niestety, chętnego, gotowego wyłożyć taką sumę nie udało się znaleźć i ostatecznie wyceniono ją na 855 tys. Rafaella nie skorzystała jednak z tej propozycji i - jak utrzymuje - nadal jest dziewicą. W dodatku, jak twierdzi jej brat, jest osobą bardzo religijną (co powyższym udowodniła) i codziennie się modli. No to przyznać trzeba - tym razem Cristiano trafił doskonale i nowa para powinna do siebie pasować jak ulał. Wszystko zresztą wskazuje, że tak właśnie będzie - sprawa jest bowiem poważniejsza niż z początku mogłoby się zdawać. Otóż, pannę Fico Ronaldo miał podobno przedstawić Eltonowi Johnowi podczas jego koncertu w Lizbonie jako swoją dziewczynę. Na koncercie Eltona, na którym to właśnie Rafaella miała być oficjalnie przedstawiona, C-Ron był w towarzystwie swojej mamy - Dolores. To z kolei, każe nam przypuszczać, że w tenże sam sposób panna Fico została przedstawiona również rodzicielce Cristiano. A to oznaczać może tylko jedno - szykuje się poważny związek. Czyżby Ronaldo naprawdę zamierzał się ożenić? Niemożliwe. Na wszelki jednak wypadek apelujemy - Cristiano, opamiętaj się, nie odbieraj nam chleba od ust i nie przepłacaj, przecież ona nie jest warta tego miliona euro!

 

Nie ukrywajmy, to musiało się stać - w końcu od ostatniego głośnego romansu Cristiano (pomijając drobne przygody, o których nie było warto nawet wspominać) minął już prawie miesiąc. Ronaldo postanowił zatem z tym skończyć i tym razem upatrzył sobie włoską modelkę - Rafaellę Fico, lat 21. Panna owa, swego czasu goszcząca we włoskiej wersji Big Brothera, wsławiła się tym, iż wystawiła na licytację własne...dziewictwo. W dodatku ceniąc je dość wysoko - na całe milion euro. Niestety, chętnego, gotowego wyłożyć taką sumę nie udało się znaleźć i ostatecznie wyceniono ją na 855,000. Rafaella nie skorzystała jednak z tej propozycji i - jak utrzymuje - nadal jest dziewicą. W dodatku, jak twierdzi jej brat, jest osobą bardzo religijną (co powyższym udowodniła) i codziennie się modli.

 

No to przyznać  trzeba - tym razem Cristiano trafił doskonale i nowa para powinna do siebie pasować jak ulał. Wszystko zresztą wskazuje, że tak właśnie będzie - sprawa jest bowiem poważniejsza niż z początku mogłoby się zdawać. Otóż, pannę Fico Ronaldo miał podobno przedstawić Eltonowi Johnowi podczas jego koncertu w Lizbonie jako swoją dziewczynę.

 

To z kolei rzuca nowe światło na dwie sprawy. Po pierwsze, jak donosiłyśmy, na koncercie Eltona, na którym to właśnie Rafaella miała być  oficjalnie przedstawiona, C-Ron był w towarzystwie swojej mamy - Dolores. To z kolei, każe nam przypuszczać, że w tenże sam sposób panna Fico została przedstawiona również rodzicielce Cristiano. A to oznaczać może tylko jedno - szykuje się poważny związek.

 

Sprawa druga - słynny atak z półobrotu. Jeśli na koncercie Eltona Cristiano był w towarzystwie swej nowej dziewczyny, to być może nerwy Ronaldo i awantura z paparazzi wcale nie były spowodowane chęcią ochrony mamy, ale panny Fico właśnie?

 

Nie, to nie może być prawda. Czyżby bowiem Ronaldo naprawdę zamierzał  się ożenić? Niemożliwe. Na wszelki jednak wypadek apelujemy - Cristiano, opamiętaj się, nie odbieraj nam chleba od ust i nie przepłacaj, przecież ona nie jest warta tego miliona euro!

 

bint