8 najbardziej ciachowych duetów w sporcie

Bez obaw, bynajmniej nie zamierzamy Was  sielankowymi zdjęciami ciach w objęciach ich WAGs. Będą to duety czysto męskie, bez podtekstów, a z dużą dawką słodyczy. Panowie, których łączy znana powszechnie zażyłość/przyjaźń/sympatia. Albo takich, którzy po prostu uroczo wyszli razem na zdjęciach. Tak, przede wszystkim to drugie.

 

 

8. Robert Kubica i Fernando Alonso

 

 

 

Na pierwszy ogień, papużki nierozłączki z Formuły. I tak do końca nie wia wiadomo, kto jest fajniejszy na tym zdjęciu. Rzucamy monetą?

 


7. Kimi Raikkonen i Heikki Kovalainen

 

 

Czułość w wydaniu Icemana jest iście ujmująca. Heikki i tak sprawia wrażenie zadowolonego. W sumie, też pewnie byłybyśmy.

 

6. Roger Federer i Rafa Nadal

 

 

Kopie?

 

5. Felipe Massa i Fernando Alonso

 

 

Nieważne, że między panami dochodziło swego czasu do dość poważnych scysji. Czy ta mina Felipe może kłamać? Czy jakakolwiek mina Felipe może kłamać?

 


4. Thomas Morgenstern i Gregor Schlierenzauer

 

 

Głębokie spojrzenie Thomasa i gest Gregora z serii ''ale masz biceps!''. Ilość słodyczy na centymetr kwadratowy zdjęcia na pewno większa od bicepsa.

 

3. Felipe Massa i Michael Schumacher

 

 

Wybaczyć musicie nam ten przesyt par formułowych, ale doprawdy, nie ma chyba bardziej obfitującej w spektakularne przyjaźnie dyscypliny sportu. Spójrzcie tylko na ten ''motór'', wiatr we włosach Felipe i przygodę wypisaną na twarzach obydwu panów. Coś pięknego.

 

2. Marcin i Krzysztof Lijewscy

 

 

 

Prawda jest taka, że jakiegokolwiek wspólnego zdjęcia braci Lijewskich nie wybrałybyśmy i tak będzie ono słodkie/ujmujące/chwytająca ze serce i chusteczki. Oni już tak po prostu mają.

 

1. Frank Lampard i John Terry

 

 

 

Ta sama uwaga, co poprzednio, tyczy się absolutnie miejsca pierwszego naszego zestawienia. Najsłynniejsi przyjaciele piłki nożnej tuż za Cristiano Ronaldo no i, wiecie, tym mało już zabawnym i popularnym słowem na ''ż''. Owo słowo i Cristiano wychodzą jednak na zdjęciach razem nieco gorzej.

 

 

 

ruby blue