Kaka na Santiago Bernabeu

Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie w madryckiej bieli. Czy jednak tylko nam wydaje się, że szeroki uśmiech jest nieco wymuszony, oczy smutne, a cały Kaka wydaje się lekko przygaszony?

 

 

Kaka na Bernabeu Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie w madryckiej bieli Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie w madryckiej bieli. Czy jednak tylko nam wydaje się, że szeroki uśmiech jest nieco wymuszony, oczy smutne, a cały Kaka wydaje się lekko przygaszony? Inna sprawa, że tak oglądając go z każdej strony przypomniałyśmy sobie, jak wspaniałe, idealnie proporcjonalne ciało ma Brazylijczyk. A ten wyjątkowy piewca miłości do Jezusa występujący w garniturze to już piękno i klasa w najczystszej postaci. Nie znaczy to jednak, że nie pojawiają się mieszane uczucia w reakcji na brak czerwono-czarnych pasów. Pora chyba jednak zapomnieć o bolesnych chwilach i zacząć cieszyć się na myśl o świetlanej przyszłości Kaki w nowym klubie. Powodzenia!

Inna sprawa, że tak oglądając go z każdej strony przypomniałyśmy sobie, jak wspaniałe, idealnie proporcjonalne ciało ma Brazylijczyk. A ten wyjątkowy piewca miłości do Jezusa występujący w garniturze to już piękno i klasa w najczystszej postaci.

 

 

 

 

Nie znaczy to jednak, że nie pojawiają się mieszane uczucia w reakcji na brak czerwono-czarnych pasów. Pora chyba jednak zapomnieć o bolesnych chwilach i zacząć cieszyć się na myśl o świetlanej przyszłości Kaki w nowym klubie. Powodzenia!