Marco Borriello ma nową dziewczynę

Koniec marzeń o zdobyciu jednego z najgorętszych, już teraz byłych, singli na planecie.

 

 

Nowa dziewczyna Borriello Koniec marzeń o zdobyciu jednego z najgorętszych singli na planecie. Marco Borriello już jak gdyby nigdy nic pokazuje się ze swoją dość świeżą wybranką na plaży, ku naszemu najwyższemu utrapieniu. Marco Borriello już jak gdyby nigdy nic pokazuje się ze swoją dość świeżą wybranką na plaży, ku naszemu najwyższemu utrapieniu. Dziwne, że Marco jeszcze do cna nie zraził się do pięknych modelek, które, jak powinien wiedzieć z własnego doświadczenia, bywają zdradliwe (przypomnijmy, że poprzednia narzeczona ślicznego Marco doprawiała mu rogi we włoskim reality show, na oczach milionów telewidzów). Jeśli chciałby coś o równie wybitnej urodzie, lecz niemodelkę, a za to wierne, dobre i szlachetne (oraz różowe) stworzenie płci żeńskiej - zapraszamy do naszej redakcji.

Tym bardziej, ze Marco już jak gdyby nigdy nic pokazuje się ze swoją dość świeżą wybranką na plaży, ku naszemu najwyższemu utrapieniu.

 

 

Dziwne, że Marco jeszcze do cna nie zraził się do pięknych modelek, które, jak powinien wiedzieć z własnego doświadczenia, bywają zdradliwe (przypomnijmy, że poprzednia narzeczona ślicznego Marco doprawiała mu rogi we włoskim reality show, na oczach milionów telewidzów). Jeśli chciałby coś równie wybitnej urodzie, lecz niemodelkę, a za to wierne, dobre i szlachetne (oraz różowe) stworzenie płci żeńskiej - zapraszamy do naszej redakcji. 


A na razie pokatujmy się tym sielskim obrazkiem - także ze względu na różnicę warunkach atmosferycznych za naszym oknem i na rajskiej plaży.

olalla