Sebastien Loeb i Dani Sordo byli wczoraj w Warszawie!

Jak zapowiadałyśmy , wczoraj po południu doszło do niezwykle emocjonującego wyścigu czołowych rajdowców świata po na stołecznych ulicach. Czy i Wy podziwiałyście wyczyny kierowców teamu Red Bull w blisko piętnastotysięcznym tłumie?

 

 

Jeśli nie, to ominęło Was całkiem sporo atrakcji. W charakterystycznych wdziankach po Karowej przechadzali się bowiem nie tylko sami mistrzowie kierownicy, ale występujący w niecodziennych dla siebie rolach pilotów: gimnastyk Leszek Blanik (jeden z naszych ulubionych wielkich-małych ludzi), doktor Burski aktor Artur Żmijewski, tancerka przepiękna florecistka Sylwia Gruchała i inni. Wprawne oko mogło też dostrzec nie wiadomo dlaczego popularnego Miśka Koterskiego oraz innych znany i lubianych bądź nielubianych.

 

Wczorajsze próbki na warszawskiej Karowej były tylko wprawą przed mającą odbyć się już 25 czerwca w Mikołajkach eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Patrząc na przystojne, męskie twarze wielkich kierowców bardziej niż kiedykolwiek chciałybyśmy się tam wybrać. Chętnie posłużymy za pilotki lub po prostu towarzyszki w trakcie pobytu w Polsce. Lub ewentualnie w jakimś innym, oczywiście wyłącznie zbożny, celu.

 

olalla