Sport.pl

Giba wręczy ci swoja koszulkę!

Warunek jest jeden - musisz ja najpierw wylicytować na specjalnej aukcji dobroczynnej zorganizowanej przez fundację Herosi.

 

 

 

 

Aukcja na Allegro już się rozpoczęła i potrwa przez następne trzy dni - do 25 czerwca. Ze swojej strony radziłybyśmy się pospieszyć, gdyż osiągnięta do tej pory cena już jest dość wysoka, a przecież będzie tylko drożej. Ale czego się nie robi, żeby pomóc innym, a także - z naszego punktu widzenia, to również niezmiernie ważny cel - by spotkać osobiście jednego z najlepszych, o ile nie najlepszego siatkarza na świecie.

 

Przekazanie koszulki szczęśliwemu (i z tego, co zauważyłyśmy, na pewno zamożnemu) zwycięzcy aukcji nastąpi tuż po którejś z części dwumeczu Polska - Brazylia, który w ramach Ligi Światowej odbędzie się w najbliższy weekend w Łodzi. Dochód z całego przedsięwzięcia powędruje do pacjentów oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

 

Gdybyśmy tylko miały na zbyciu góry złota, na pewno połakomiłybyśmy się na tę gratkę, cóż jednak zrobić, skoro widmo głodu zagląda do naszych biednych redaktorskich domów i nawet na bilet PKP drugiej klasy do Łodzi nas nie stać. Trzymamy jednak kciuki za Was - być może któremuś z ciachowych Czytelników uda się ta sztuka?

 

Wtedy koniecznie poproście, by Giba wspomnianą koszulką wytarł spocone czoło, a jeszcze lepiej - spocony tors. Wszak liczy się autentyczność, a jeśli uzupełnimy ją o przyjemne doznania, to można tylko błogo się uśmiechnąć.

 

 olalla

Więcej o: