Joe Cole i Carly Zucker już po ślubie!

Na zdjęcia z uroczystości przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać - jak donoszą wiarygodne źródła, młoda para sprzedała wyłączne prawa do fotograficznej relacji z wesela jednemu z czołowych brytyjskich kolorowych magazynów za, bagatela, 2 mln funtów. Nie liczcie więc na przecieki.

 

 

Cole i Zucker wzięli ślub Na zdjęcia z uroczystości przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać Joe Cole i Carly Zucker wzięli ślub. Największą atrakcją na uroczystości miała być obecność Franka Lamparda i Elen Rives - bohaterów głośnego rozstania. Joe Cole i Carly Zucker wzięli ślub. Największą atrakcją na uroczystości miała być obecność zarówno Franka Lamparda i Elen Rives - niegdyś jednej z najbardziej znamienitych par angielskiego światka futbolowego, a następnie bohaterów jednego z najgłośniejszych w środowisku rozstania. Czy na ślubie Cole'ów doszło do konfrontacji, a jeśli tak, to czy przy tej okazji ''podarto koty'', czy wręcz przeciwnie, doszło do wspaniałego pojednania? Tego jeszcze nie wiemy, ale z niecierpliwością czekamy na wszelkie doniesienia.

Dziś tylko mały przedsmak, czyli Carly o poranku, w dzień wiekopomnego dla siebie wydarzenia, oraz para wielce szykownych gości - John Terry z małżonką Toni.

 

 

 

Największą atrakcją dla obserwatorów miała być jednak obecność zarówno Franka Lamparda, jak i Elen Rives - niegdyś jednej z najbardziej znamienitych par angielskiego światka futbolowego, a następnie bohaterów jednego z najgłośniejszych w środowisku rozstania. Czy na ślubie Cole'ów doszło do konfrontacji, a jeśli tak, to czy przy tej okazji ''podarto koty'', czy wręcz przeciwnie, doszło do wspaniałego pojednania?

 

Jak by nie było, z niecierpliwością czekamy na wszelkie doniesienia. Jakbyście coś wiedziały - piszcie ciacha@g.pl. Nie ma to jak porządny, dobrze sprzedany i sowicie gośćmi okraszony piłkarski ślub.

 

olalla