Kaka najmniej seksownym mężczyzną na ziemi

Tak przynajmniej uważają Brazylijki, a w zasadzie te z nich, które czytają magazyn "Creative" i wzięły udział w zorganizowanym w nim plebiscycie na najmniej pociągającego faceta. Ku naszemu niezmiernemu zaskoczeniu.

 

 

Bo o Kace powiedziałybyśmy do tej pory wiele rzeczy, ale na pewno nie to, że jest nieatrakcyjny.Fakt, że zbyt ugrzeczniony, a jego religijna gorliwość bardziej nas przeraża niż wzbudza podziw. Fakt, że ma zonę i dziecko, co na stałe wyklucza go z kręgu najsilniejszego pożądania spragnionych pojedyńczości Ciach. Fakt, że wzniesione do góry ręce już dawno przestały dodawać mu uroku i bardziej nasuwają nam skojarzenia z fanatyzmem. Nie brakuje tez opinii, że Kaka jest lekko przereklamowany. Jednak nawet biorąc to wszystko pod uwagę, nigdy nie nazwałybyśmy byłego gwiazdora AC Milanu, a obecnie Realu "najmniej seksownym na świecie". Jacek Krzynówek - tak, Cristiano Ronaldo - być może, ale równozęby i smukły Kaka? Nigdy.

 

A skoro już o podrywaczu blondwłosych hotelowych dziedziczek mowa, to warto wiedzieć, że w tym samym sondażu nasz najdroższy Żelik w ogóle się nie znalazł - nie może wiec mieć powodów do wstydu. Troszkę bardziej zawiedziony postrzeganiem swojej skromnej osoby przez kobiety może natomiast czuć się Felipe Massa, który zajął wysokie, 10. miejsce  oraz imiennik portugalskiego Casanovy, tzw. "Gruby Ronaldo", który wylądował na pozycji 17.

 

Ponieważ jednak gusta Wasze i te naszych brazylijskich koleżanek mogą różnić się od siebie, proponujemy, abyście i Wy zaproponowały swoje kandydatury do tego, owszem, nieco uwłaczającego, tytułu. Wysilamy więc główki i zastanawiamy się, którego z mężczyzn sportu miałybyście najmniejszą ochotę zobaczyć w bieliźnie lub, o zgrozo, w sytuacji intymnej. Hm?