Cristiano Ronaldo w Realu!

To już postanowione - do uzgodnienia pozostała tylko kwestia finansowa! Dziś łączymy się w bólu z fanami Manchesteru.

 

 

Rozpoczęta w zeszłym roku saga znalazła nareszcie swój finał - dziś Manchester United ogłosił, że pozwala Ronaldo odejść, Real ogłosił z kolei, że Cristiano z otwartymi rękami przyjmie i że ma nadzieję dojść do porozumienia z piłkarzem w ciągu następnych kilku dni. Zapowiada się na absolutny rekord pod względem wysokości wynagrodzenia piłkarza, które pozostaje w sferze domysłów, zapewne jednak wystarczy na dożywotni zapas żelu dla CR7 i całej jego rodziny. Już oficjalnie mówi się natomiast o około 95 milionach euro, które otrzyma Manchester za sprzedanie Portugalczyka.

 

Ciacha gratulują Perezowi umiejętności negocjacyjnych i lekkości, z jaką wydaje pieniądze (my zawsze czujemy przygniatające wyrzuty sumienia, jeśli w krótkim czasie kupimy dwie niesamowicie drogie i niekoniecznie tego warte, choć na pewno ładne, sukienki). Zastanawiamy się tylko, czy włodarzowi Realu Madryt wystarczy środków na zatroszczenie się o przyzwoitych obrońców. Bo gwiazdy w ataku gwiazdami w ataku, ale w ostatecznym rachunku czegoś może zabraknąć.

 

Jak całą sprawę skomentuje C-Ron, jeszcze nie wiadomo, ale chłopak na pewno cieszy się z powiększenia majątku i z faktu, że wreszcie postawił na swoim. Nareszcie będzie mógł opalać się przez co najmniej połowę roku, a nie tylko w wakacje.

 

olalla

Więcej o: