Sport.pl

Hiszpania wygrywa z Azerbejdżanem 6:0!

Bo naprawdę nie chce nam się pisać, że polska reprezentacja po okrutnych mękach zaledwie zremisowała z Irakiem. Ponura dola polskich kibicek wiąże się z tym, że zapomina się, iż nasza drużyna może w ładnym stylu wygrywać. Dzięki Hiszpanom jest dziś jednak odrobinę bardziej promiennie (i to mimo paskudnego faulu na Fabregasie) - wszak to już nawet nominalnie ciachowa drużyna.

 

 

Milczymy więc na temat blamażu biało-czerwonych w RPA, tym bardziej,że tym razem polscy reprezentanci nie mogą tłumaczyć się przeciwnikami - gospodarzami, czy też nagłą zmianą klimatu. Irakijczycy warunki mieli takie same warunki, a powinni być, przynajmniej według rankingu UEFA, sporo gorsi. Niemniej z podopiecznymi Beenhakkera grali jak równy z równym, o ile nie jak równiejszy z równym.

 

By całkowicie nie zatracić się w bólu i nie pogrążyć w smutnej wizji przyszłości kadry narodowej, nam i sobie serwujemy płaski brzuszek Kaki

 

 

i zawsze podnoszący na duchu uśmiech Johna Terry'ego

 

 

 

oraz parę innych obrazków. Możecie nas bowiem przeklinać i ganić, ale nie liczcie na zdjęcia Polaków - zainteresowanie spotkaniem pomiędzy Polską a Irakiem było równie wysokie, co poziom gry naszych piłkarzy.

 

olalla

Więcej o: