Yoann Gourcuff w ruchu

Podczas odbierania nagrody za najpiękniejszy gol ligi francuskiej w tym sezonie - po raz pierwszy na Ciachach Yoann naprawdę wydobywa z siebie dźwięki i jest stosunkowo kompletnie ubrany.

 

 

Yoann Gourcuff w ruchu Yoann podczas odbierania nagrody za najpiękniejszy gol zachwycał skromnością. Podczas odbierania nagrody za najpiękniejszy gol ligi francuskiej Yoann Gourcuff zachwycał skromnością. Wydaje nam się, że ma leciuteńką ale uroczą wadę wymowy. Podczas odbierania nagrody za najpiękniejszy gol ligi francuskiej w tym sezonie Yoann naprawdę wydobywa z siebie dźwięki i jest stosunkowo kompletnie ubrany. Trzeba zaznaczyć, że podczas emisji programu nasz tegoroczny francuski pieszczoszek numer 1 zachwycał skromnością i bielą porcelanowych zębów. I albo nam się wydaje, albo ten słodki ekshibicjonista ma leciuteńką wadę wymowy. Wysoce rozbrajające. Na koniec jedno tylko pytanie z dziedziny mody: czy miał "fałszywe krawaty"? My swojego czasu mocno ganiłyśmy za tego typu praktyki, nawet gdy równocześnie model nie prezentował mocno rozchełstanego dekoltu, ale Yoannowi jesteśmy skłonne wybaczyć. Wystarczy jedno zalotne spojrzenie spod gourcuffowego łebka.

Trzeba zaznaczyć, że podczas emisji programu nasz tegoroczny francuski pieszczoszek numer 1 zachwycał skromnością i bielą niczym porcelanowych zębów. I albo nam się wydaje, albo ten słodki ekshibicjonista ma leciuteńką wadę wymowy. Wysoce rozbrajające.

 

 

 

 

Na koniec jedno tylko pytanie z dziedziny mody: "fałszywe krawaty" - tak czy nie? My swojego czasu mocno ganiłyśmy za tego typu praktyki, nawet gdy równocześnie model nie prezentował mocno rozchełstanego dekoltu, ale Yoannowi jesteśmy skłonne wybaczyć. Wystarczy jedno zalotne spojrzenie spod gourcuffowego łebka. A Wy?

 

olalla