Thomas Morgenstern i Andreas Goldberger piratami

Wczorajsze czapy natchnęły nas zimowymi wspominkami na tyle, że aż postanowiłyśmy sprawdzić, co porabiają bohaterowie zimy bez zimy. Dobrze zrobiłyśmy.

 

 

Thomas i Andi piratami Co porabiają Morgenstern i Goldberger bez zimy? Impreza charytatywna na rzecz walki z AIDS: Thomas Morgenstern i Andi Goldberger postanowili się odpowiednio przebrać i pojawili się w stylizacji na piratów. Natknęłyśmy się na pewną bardzo interesującą sesję zdjęciową z jeszcze ciekawszym wydarzeniem jej towarzyszącym. Otóż panowie Morgenstern i już nie skaczący, ale w sercach fanek skoków z pewnością wiecznie żyjący, Andreas Goldberger wybrali się do wiedeńskiego ratusza, by uświetnić swoją obecnością imprezę charytatywną na rzecz walki z AIDS zwaną "Balem Życia". Impreza ta, jak każdy szanujący się bal, miała swój motyw przewodni, a był nim "Pierwiastek natury: woda", cokolwiek miałoby to oznaczać. Thomas i Andi, jak na szanujących się imprezowiczów przystało, postanowili się odpowiednio przebrać i pojawili się w fantazyjnej stylizacji na piratów. Towarzyszył im Benjamin Karl - austriacki mistrz świata w snowboardzie.

Dlaczego dobrze? Ano dlatego, że natknęłyśmy się na pewną bardzo interesującą sesję zdjęciową z jeszcze ciekawszym wydarzeniem jej towarzyszącym. Otóż panowie Morgenstern i już nie skaczący, ale w sercach fanek skoków z pewnością wiecznie żyjący Andreas Goldberger, wybrali się do wiedeńskiego ratusza, by uświetnić swoją obecnością imprezę charytatywną na rzecz walki z AIDS zwaną "Balem Życia" (która odbyła sie już jakiś czas temu, ale chyba wybaczycie nam drobne czasowe obsunięcie?). Impreza ta, jak każdy szanujący się bal, miała swój motyw przewodni, a był nim "Pierwiastek natury: woda", cokolwiek miałoby to oznaczać. Thomas i Andi, jak na szanujących się imprezowiczów przystało, postanowili się odpowiednio przebrać i pojawili się w fantazyjnej stylizacji na piratów. Efekty są dość zaskakujące:

 

 

 

Nam do gustu najbardziej przypadł pan w środku, ale zachwytowi towarzyszyło poczucie zażenowania, gdyż nie miałyśmy bladego niczym Thomas Morgenstern pojęcia, kim ów tajemniczy brunet jest. Teraz już wiemy i kajamy się w związku ze swoją ignorancją. Pan w środku to mianowicie Benjamin Karl - austriacki mistrz świata w snowboardzie. Stanowczo musimy rozszerzyć spektrum swoim zimowych zainteresowań.

 

Więcej fotografii tutaj.

 

A wracając do tematu, który z panów w pirackiej stylizacji najbardziej przypadł Wam do gustu?