Zdjęcie dnia: Berbatov zmienia dyscyplinę sportu

Żartowałyśmy. Tak naprawdę tylko próbuje zabić swojego stylistę, bo właśnie dowiedział się, że zakola i wysokie czoło jednak nie powinny być tak natrętnie eksponowane.

 

 

Berbatov oszczepnikiem? Piłkarz zabawia się oszczepem na boisku Piłkarz Dymitar Berbatov na boisku rzucał ostatnio oszczepem. Czyżby chciał się przekwalifikować? Nie, to tylko oryginalny trening przed finałem Ligi Mistrzów. Dymitar Berbatov zmienia dyscyplinę sportu! A tak naprawdę to tylko trenuje przed finałem Ligi Mistrzów. Zabawne, że z oszczepem. Leo Messiemu i spółce radzimy wyposażenie się w metalowe parasole odporne na uderzenia ostrymi przedmiotami, latającymi z wysoką prędkością i ciskanymi z olbrzymią bułgarską siłą. Najśmieszniejsze jest to, że oszczep po wyrzuceniu zatoczył wielkie kółko i wrócił do prawowitego miotacza. Nie rzucaj w innych tym, co tobie niemiłe, Berba!

A tak naprawdę to tylko trenuje przed finałem Ligi Mistrzów. Zabawne, że z oszczepem. Leo Messiemu i spółce radzimy wyposażenie się w metalowe parasole odporne na uderzenia ostrymi przedmiotami latającymi z wysoką prędkością i ciskanymi z olbrzymią bułgarską siłą.

 

Najśmieszniejsze jest to, że oszczep po wyrzuceniu zatoczył wielkie kółko i wrócił do prawowitego miotacza. Nie rzucaj w innych tym, co tobie niemiłe, Berba!

 

 

Ale żarty żartami, a my, och, już nie możemy doczekać się zatygodnia.