Scherzinger ogłasza: Lewis oświadczy się w lipcu

Zapisała mu to w kalendarzu?

 

 

Scherzinger o zaręczynach Scherzinger: Lewis oświadczy się w lipcu! Zapisała mu to w kalendarzu? Nicole Scherzinger, pytana przez brukowców o zamążpójście, oświadczyła, że najlepszym czasem na zaręczyny byłby lipiec. Ciekawe, czy Hamilton coś o tym wie. Nie od dziś wiadomo, że Lewis Hamilton i Nicole Scherzinger to para nudna, mdła i irytująca. Ale zaraz: nie o to nam w tym miejscu chodziło. A więc od początku. Nie od dziś wiadomo, że Lewis Hamilton i Nicole Scherzinger to para bardzo zapracowana, mająca spore problemy z takim zsynchronizowaniem zajęć, by móc w ogóle się ze sobą spotkać. Swego czasu mówiło się, że z tego właśnie powodu związek kierowcy F1 i piosenkarki przeżywa poważny kryzys, opowieści o którym raczej trzeba teraz między bajki włożyć. Lewis w końcu zabrał Nicole na motorówkę. Panna Scherzinger zaś, zapytana przez jeden z brytyjskich brukowców o ewentualne zamążpójście, nie po raz pierwszy zresztą, pewnym głosem odpowiada, że oczywiście ślub wchodzi w grę, a najlepszym czasem na zaręczyny byłby lipiec. Ciekawe, czy Lewis coś o tym wie. I czy koleżanki z zespołu zdają sobie sprawę, że Nicole już ogłosiła je swoimi druhnami na uroczystości. W końcu, jak głoszą plotki, reszta Pussycat Dolls nie trawi Scherzinger.

Nie od dziś wiadomo, że Lewis Hamilton i Nicole Scherzinger to para nudna, mdła i irytująca. Ale zaraz: nie o to nam w tym miejscu chodziło. A więc od początku. Nie od dziś wiadomo, że Lewis Hamilton i Nicole Scherzinger to para bardzo zapracowana, mająca spore problemy z takim zsynchronizowaniem zajęć, by móc w ogóle się ze sobą spotkać. Swego czasu mówiło się, że z tego właśnie powodu związek kierowcy F1 i piosenkarki przeżywa poważny kryzys, opowieści o którym raczej trzeba teraz między bajki włożyć. Lewis w końcu zabrał Nicole na motorówkę.

 

Panna Scherzinger zaś, zapytana przez jeden z brytyjskich brukowców o ewentualne zamążpójście, nie po raz pierwszy zresztą, pewnym głosem odpowiada, że oczywiście ślub wchodzi w grę, a najlepszym czasem na zaręczyny byłby lipiec. Ciekawe, czy Lewis coś o tym wie. I czy koleżanki z zespołu zdają sobie sprawę, że Nicole już ogłosiła je swoimi druhnami na uroczystości. W końcu, jak głoszą plotki, reszta Pussycat Dolls nie trawi Scherzinger.

 

No cóż, jeśli do zapowiadanych zaślubin dojdzie w rzeczywistości, mamy dla Nicole i Lewisa dobrą radę. Zwłaszcza dla Nicole: odpuście sobie tradycyjne przenoszenie panny młodej przez próg mieszkania:

 

 

 

Tak, to prawda- ten artykuł powstał tylko i wyłącznie dla tego zdjęcia.

 

ruby blue