Sport.pl

Zdjęcie dnia: Andre Agassi i Steffi Graf

Bo w końcu romantyczne historie o szczęśliwej miłości to jest to, co dziewczynki lubią najbardziej.

 

 

Agassi i Steffi Graf Piękna para. Nasze zdjęcie dnia pochodzi z deblowego meczu pokazowego, jaki państwo Agassi rozegrali na Wimbledonie przeciw Kim Klijsters i Timowi Henmannowi. Bo w końcu romantyczne historie o szczęśliwej miłości to jest to, co dziewczynki lubią najbardziej. Oprócz romantycznych historiach o umięśnionych torsach i bicepsach, oczywiście. Chociaż i w tym aspekcie, przynajmniej w przeszłości, znalazłybyśmy pewną analogię. A tymczasem nasze zdjęcie dnia pochodzi z deblowego meczu pokazowego, jaki państwo Agassi rozegrali na Wimbledonie przeciw Kim Klijsters i Timowi Henmannowi. Sentymentalna wycieczka w przeszłość przyniosła wszystkim wiele radości.

Oprócz romantycznych historiach o umięśnionych torsach i bicepsach, oczywiście. Chociaż i w tym aspekcie, przynajmniej w przeszłości, znalazłybyśmy pewną analogię.

 

 

 

A tymczasem nasze główne zdjęcie pochodzi z deblowego meczu pokazowego, jaki państwo Agassi rozegrali na Wimbledonie przeciw Kim Klijsters i Timowi Henmannowi. Sentymentalna wycieczka w przeszłość przyniosła wszystkim wiele radości.

 

 

Więcej o: