Dziewczyny biją się o Jamiego O Harę

Czyli krwawy finał spotkania seryjnej WAG i byłej dziewczyny O'Hary.

 

 

Cóż, jak świat światem, to zwykle panowie bili się o dziewczyny. Tyle, że ów stary porządek rzeczy nijak ma się do sytuacji kiedy on ma sławę i setki tysięcy funtów na koncie, zaś one jedynie aspiracje do tego, by sławnymi zostać. W takim przypadku, każdy kto śmiałby stanąć niewiastom (zwłaszcza brytyjskim) na drodze do osiągnięcia powyższego celu (choć przyznać musimy, że w pewnym sensie rozumiemy takie zachowanie - gdyby bowiem ktoś stanął nam na drodze do szczęścia z Ikerem Casillasem też nie przebierałybyśmy w środkach) musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Na co dzień filigranowe panny mogą stać się bowiem prawdziwymi wojowniczkami, nie wahając się przed użyciem butelki, pięści, tudzież jakiegokolwiek innego narzędzia mogącego wyeliminować konkurencję.

 

Po takie przynajmniej środki sięgnęła Sade Metcalfe, była dziewczyna Jamiego O'Hary, kiedy nieoczekiwanie spotkała aktualną partnerkę Jamiego, Danielle Lloyd. Panie, co zrozumiałe, nie darzą się sympatią, tym bardziej, że Sade oskarża Danielle o odbicie jej piłkarza Tottenhamu. Być może to też chciały sobie wytłumaczyć, kiedy spotkały się w jednym z angielskich barów (Sade z przyjaciółkami i Danielle z Jamie'm). Niestety "argumenty" tej pierwszej i jej popleczniczek były nieco niecenzuralne - obie grupy zostały zatem poproszone o opuszczenie lokalu. Nie był to jednak najlepszy pomysł, bowiem zaraz po wyjściu z baru między dziewczynami doszło do bójki. Najbardziej poszkodowana została Danielle, której śliczna buzia, a konkretnie warga, po spotkaniu z pięścią Sade - nieco spuchła. Teraz sprawę bada policja.

 

Przyglądając się jednak poczynaniom panny Lloyd, zwłaszcza wszczynanymi przez nią bójkami, odnosimy wrażenie, że Danielle minęła się z powołaniem. Może zamiast zajmować się sportowcami, powinna zając się sportem - np. boksem. Tylko że wówczas musiałyby emigrować z Wysp wszystkie co ładniejsze angielskie dziewczęta.

 

 bint