Dla przypomnienia : Rafael Nadal - najlepszy tenisista na świecie

Notka skierowana do osób nieprzystosowanych społecznie, tych o zaawansowanej sklerozie, w wieku na pograniczu 103 i 104 lat, które myślą, że tenis jest częścią ciała.

 

 

A tymczasem Rafael Nadal po prostu nie może zaskoczyć i dla odmiany przegrać lub inaczej - pozwolić wygrać komuś innemu., Przestałyśmy już nawet domagać się triumfów Marata Safina, bo to równie bezowocne jak domaganie się, by WAGs były inteligentne,  wystarczy nam ktokolwiek, kto nie jest Rafą.

 

To oczywiście dla dobra sportu i zdrowych sportowych emocji, bo za prostolinijnym, silnie umięśnionym i zawsze uśmiechniętym Hiszpanem naprawdę przepadamy.Ten facet generuje z siebie jakieś nieskończone pokłady pozytywnej energii, a kiedy przypomnimy sobie jego swego czasu zakłopotanie wobec potoku łez Federera, to naprawdę budzą się w nas bardzo ciepłe uczucia. Nie ma jedna większego nam wroga (no, może oprócz narzeczonej Marata) ponad rutynę.

 

Tymczasem niepomny na tę przewidywalność i nasze znużenie Nadal zgodnie z oczekiwaniami wygrał turniej w Rzymie. W finale rozegrał dość ciekawą partię z Novakiem Djokoviciem. Z tej okazji, fotoreporterzy mieli szansę zrobić panom kilka wspólnych zdjęć.

 

Trzeba przyznać, że niezwykle dopasowana z nich para. Wyglądają ładniej niż Mirka i Federer.

 

olalla