Yoann Gourcuff i pomajówkowa pobudka

W poniedziałkowy poranek nagie ciało dla wszystkich fanek. Żeby Wam łatwiej było nie tyle skupić się na szkole/pracy, ale w ogóle w dobrym nastroju dzisiejsze boje w szkole/pracy przeżyć.

 

 

Pomajówkowa pobudka Zabieramy się za uzupełnianie majówkowych zaległości Yoann Gourcuff to w tym sezonie zdecydowany lider w kategorii najczęściej, najchętniej i najładniej się rozbierających sportowców. W poniedziałkowy poranek ładne ciało dla wszystkich fanek. Żeby Wam łatwiej było nie tyle skupić się na szkole/pracy, ale w ogóle w dobrym nastroju dzisiejsze boje w szkole/pracy przeżyć. Yoann Gourcuff to w tym sezonie zdecydowany lider w kategorii najczęściej, najchętniej i najładniej się rozbierających sportowców. Nawet mimochodem odsłania swe wdzięki w bardzo zmysłowy sposób. A tymczasem my zabieramy się za uzupełnianie majówkowych zaległości. Wiemy, że brakowało Wam w weekend wiele, ale pamiętajcie - jesteśmy też ludźmi, nie tylko Ciachami. Błogie lenistwo na łonie natury, praca nad opalenizną z drinkiem w ręku i empiryczne poznawanie znacznie już o tej porze roku rozebranych osobników płci męskiej pociąga nas jednak mocniej, niż jakakolwiek wirtualna klata.

Yoann to w tym sezonie zdecydowany lider w kategorii najczęściej, najchętniej i najładniej się rozbierających sportowców. Nawet mimochodem odsłania swe wdzięki w bardzo zmysłowy sposób.

 

 

 

A tymczasem my zabieramy się za uzupełnianie majówkowych zaległości. Wiemy, że brakowało Wam w weekend wiele, ale pamiętajcie - jesteśmy tez ludźmi, nie tylko Ciachami. Błogie lenistwo na łonie natury, praca nad opalenizną z drinkiem w ręku i empiryczne poznawanie znacznie już o tej porze roku rozebranych osobników płci męskiej pociąga nas jednak mocniej, niż jakakolwiek wirtualna klata.

 

olalla