Wybieramy najbardziej ciachową drużynę Ekstraklasy - czas na głosowanie!!!

Szukałyśmy, sprawdzałyśmy, pytałyśmy Was o zdanie. Przekopałyśmy się przez dziesiątki zdjęć, setki statystyk, tysiące stron klubowych. Zmierzyłyśmy, zważyłyśmy, poddałyśmy gruntownej analizie. Reszta należy do Was.

 

 

Czy wśród naszych kandydatur była ta jedyna, wyśniona, ukochana drużyna marzeń? Naładowana ciachami jak szwajcarski ser dziurami, waleczna jak polska kawaleria, słodka jak Benjamin Aguero, słowem - po prostu najlepsza?

 

Mamy gorącą nadzieję, że tak właśnie było, zatem pora na głosowanie i krótkie przypomnienie sylwetek kandydatów:

 

1. Wisła Kraków - drużyna z patentem na Barcelonę, Mistrzostwa Polski i pomnażanie przystojniaków przez dwa.

 

2. Legia Warszawa - ma w sobie coś z Cristiano Ronaldo, czyta dzieciom, przywozi do Polski Hiszpanów i jest wylęgarnią najlepszych i najprzystojniejszych bramkarzy.

 

3. Lech Poznań - rozpędzona lokomotywa, brawurowo mknąca przez naszą Ekstraklasę i europejskie Puchary. Specjaliści od thrillerów, nagłych zwrotów akcji i przystojnych Bośniaków.

 

4. PGE GKS Bełchatów - "futbolowa ojczyzna" Radka Matusiaka i Łukasza Garguły, zagłębie przystojnych obrońców i uzdolnionych pomocników, a wszystko to pod wodzą młodego, smacznego trenera.

 

5. Polonia Warszawa - elegancja Czarnych Koszul, urok Radosława Majewskiego i tatuaże Radka Majdana. A do tego szczypta bałkańskich przypraw w postaci Filipa Ivanovskiego i własny jaguar.

 

6. Śląsk Wrocław - kolejny przystojny trener, który prowadzi beniaminka na szczyty tabeli. Poza tym klub boiskowych amantów (Antoni Łukasiewicz), odnalezionych emigrantów (Sebastian Mila, Jarosław Fojut) i ciachowych rodzeństw (bracia Gancarczykowie)

 

7. Jagiellonia Białystok - czyli drużyna uwielbiana przez swoje wierne fanki (pozdrowienia dla Nicolle), drużyna przystojnego trenera, nawróconego hazardzisty, bohatera narodowego i gracza Realu Madryt. Czy to nie wymarzony zestaw dla każdej wielbicielki futbolu?

 

I jak? Która drużyna zasługuje na miano najbardziej ciachowej drużyny polskiej Ekstraklasy?

 

rybka