Kup sobie dres Stephane Antigi!

Czyli jak zostać szczęśliwą posiadaczką jeszcze ciepłych (miejmy nadzieję, ze czystych) ubrań jednego z najlepszych siatkarzy w Polsce lub jego kryształowej statuetki, spełniając przy tym dobry uczynek.

 

 

Jeszcze świeżo w Waszej pamięci znajduje się zapewne akcja, w ramach której siatkarze PlusLigi malowali pisanki. W wyniku zorganizowanej w ten sposób zbiórki pieniędzy na rzecz dziecięcego szpitala onkologicznego w Warszawie przez fundację Herosi udało się zgromadzić ponad 10.000 zł. Satysfakcja Ciach, pod płaszczykiem cynizmu i złośliwości skrywających przecież szczerozłote serca, gwarantowana, a pomoc potrzebującym zapewniona. Przy niemałej z tej okazji uciesze.

 

Tym razem ta sama fundacja Herosi przygotowała na Allegro aukcję przedmiotów należących do  francuskiego mistrza piłki i siatki, czy też piłki siatkowej, grającego na co dzień dla Skry Bełchatów - Stephane'a Antigi. Wielkoduszny i wielkocielesny Francuz podarował na rzecz organizacji swój własny, jakże gustowny, dresik, a także statuetkę MVP, otrzymaną w tym sezonie. 

 

Wszystkie fetyszystki męskich ubrań - która z nas nigdy nie chodziła w bokserkach swojego chłopaka, niech pierwsza rzuci kamieniem - a także fetyszystki przedmiotów wykonanych z ciężkiego, stylizowanego na drogocenne kryształy szkła (tu sprawa może być już trudniejsza, ale przecież liczy się prestiż nagrody i ewentualność zdobycia odcisków palców samego Stephane'a) oraz wszystkich innych zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach. Tym razem Herosi zbierają na zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, który pomoże dzieciom po operacjach onkologicznych i chirurgicznych.Zalecałybyśmy przy tym nawet więcej pośpiechu, niż przy okazji obstawiania wyników w Lidze Mistrzów - aukcja zostanie zakończona już 5. maja.

 

To już nawet nie prośba, to rozkaz, dziewczyny. Pokażmy, że ciachowa społeczność też może zrobić coś dobrego, a nie tylko gadać o d...

 

Choć w podziwianiu męskich ciał też w żadnym wypadku nie ma nic złego.

 

olalla