8 najgorszych plażowych strojów ciach

Nasz modowy ranking idzie z duchem czasu, tudzież pory roku, dlatego też zapraszamy Was dziś na małą wycieczkę po usłanych ciachami plażach. Przekornie, zaczniemy od swoistego poradnika "Jak na złociste wydmy się nie ubierać'".

 

 

8. Sebastian Vettel i Mark Weber

 

 

Trudno wymagać od panów, żeby na sztywne promocyjne sesje zakładali seksowne majty od Dolce&Gabana, no ale bez przesady. Czarna matrona a.k.a. Mark Weber nie dość, że wygląda jak kwiat u kożucha, to jeszcze zupełnie podważa wiarygodność tezy, że piękna rzeźba w tle jest dziełem kierowców. Próbowałyście kiedyś budować piaskowe figury w czarnych mokasynach? Kracaistych gatek Vettela nawet nie skomentujemy.

 

7. Fernando Alonso

 

 

 

Po pierwsze - co on ma na głowie. Po drugie- element ozdobny z lewej strony zupełnie nietrafiony. Po trzecie - i tak go ubóstwiamy.

 

6. Roger Federer

 

 

 

Też jesteśmy w szoku, że udało nam się wygrzebać zdjęcie Rogera korzystającego z uroków lata wśród żółtych piasków. Była to ostatnia osoba, którą wyobrażałyśmy sobie w takim wydaniu. Już wiemy dlaczego.

 

5. David Beckham

 

 

Zegarka większego nie mieli?

 

4. Frank Lampard

 

 

Kiedy w naszych głowach zrodziła się idea tego rankingu, przyznajemy, strój Franka przyszedł nam do głowy jako pierwszy. W późniejszych rozmyślaniach, doszłyśmy do wniosku, że z kreacją tą nie jest znowuż aż tak najgorzej. Ale na pewno nie jest też dobrze.

 

3. Sergio Ramos

 

 

 

Sergio, Sergio, Sergio. Nie wszystko złoto co się świeci. A nawet jeśli, to w wersji plażowej nie wygląda ani trochę atrakcyjnie. Co innego jeśli weźmie się pod uwagę "górę".

 

2. Cristiano Ronaldo

 

 

 

Na ten temat powiedziano już wszystko. Nie będziemy kopać opalonego leżącego.

 

1. Wayne Rooney

 

 

 

Pamiętajcie - są osoby, w przypadku których, choć wydaje się to niemożliwe, każdy strój jest lepszy niż brak jakiegokolwiek stroju. 

 

ruby blue