Antyciacho dnia: Pepe

I nie dajcie się zwieść temu pięknie odsłoniętemu torsowi - Pepe to brutal i krwiożercza bestia, która nie panuje nad swoją złością. Tego rodzaju zachowania odbierają piłce nożnej całe piękno - tym samym jesteśmy zdecydowanie na nie.

 

 

Niegrzeczny Pepe Pepe to brutal i krwiożercza bestia, która nie panuje nad swoją złością. Pepe to nie tylko ciacho. To także bestia! Ostatni wybuch złości podczas gry Pepe kwalifikujemy do zachowania, które odbiera piłce nożnej całe piękno. Szkoda! Piłkarz Pepe słynie ze swego pięknego odsłoniętego torsu. Jednak Pepe to nie tylko ciacho. To także bestia! Ostatni wybuch złości Pepe kwalifikujemy do zachowania, które odbiera piłce nożnej całe piękno. Bójka oczywiście sprowokował Pepe. Jak dobrze, że w porę zainterweniował boski Iker, bo nie wiadomo, co mogłoby się stać z ciężko i tak poturbowanym kapitanem Getafe, Javierem Casquero Rację miał Fernando Torres czując do Pepe pewne animozje. A nam jest przykro, że postępujący tak agresywnie i bezpardonowo zawodnik jest częścią naszej - przynajmniej formalnie - ulubionej drużyny. Całe rozżalenie musimy zadusić za pomocą Cannavaro. Dosłownie.

 

 

 

Jak dobrze, że w porę zainterweniował boski Iker, bo nie wiadomo, co mogłoby się stać z ciężko i tak poturbowanym   kapitanem Getafe, Javierem Casquero. Rację miał Fernando Torres czując do Pepe pewne animozje.

 

 

 

A nam jest przykro, że tak postępujący tak agresywnie i bezpardonowo zawodnik jest częścią naszej - przynajmniej formalnie - ulubionej drużyny. Całe rozżalenie musimy zadusić za pomocą Cannavaro. Dosłownie (również ze wczorajszego meczu).

 

 olalla