Wybieramy najbardziej ciachową druzynę Ekstraklasy - odc.6 Polonia Warszawa

Kto szuka nie błądzi, więc i my szukamy cały czas, wytrwale, do utraty tchu. Szukamy tych, którym oddamy swe serca, dusze i Laur Największych Ciach Ekstraklasy. Tym razem nasze poszukiwania zaprowadziły nas ponownie do Warszawy, gdzie egzaminować dzisiaj będziemy drużynę Polonii Warszawa.

 

 

Ciachowa Polonia Warszawa Wybieramy najbardziej ciachową drużynę Ekstraklasy Polonia to najstarsza warszawska drużyna. Beniaminek zdobywający szturmem Ekstraklasę i tytuł Mistrza Jesieni - to coś bardzo w stylu Ciach Polonia to najstarsza warszawska drużyna, o krętej i zawiłej historii. Beniaminek zdobywający szturmem Ekstraklasę i tytuł Mistrza Jesieni - to coś bardzo w stylu Ciach. Obecnie Polonia zajmuje czwartą pozycję w tabeli, mocno naciskając Lecha, Legię i Wisłę, zatem warto przytoczyć kilka ciachowych argumentów, dla których Polonia zasługuje na miano najbardziej ciachowej drużyny Ekstraklasy. 1. Bo to klub z długą historią i piękną tradycją. Polonia ma już prawie 100 lat, a na koncie takie sukcesy jak dwa Mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski, Superpuchar i Puchar Ligi. 2. Bo Paragon, Perełka i Mandżaro też kibicowali Polonii, a jeśli nie wiecie, kto to taki, zabierzcie młodszym braciom Książkę "Do przerwy 0:1" Adama Bahdaja. 3. Ale dość o książkach dla dzieci, zajmijmy się tym, co najbardziej interesuje duże dziewczynki. A tych w Polonii nie brakuje. Zacznijmy z wysokiego C. C jak Ciacho, czyli Radek Majdan. Pamiętacie te czasy, gdy na widok jego miękkich pukli miękkły Wam kolana, a jego tatuaże przyprawiały Was o palpitację serca? Dziś gwiazda Radka trochę przybladła, ale to wciąż niezwykle przystojny mężczyzna z zamiłowaniem do drogiej biżuterii i przebieranek. Na co dzień jednak można między słupkami warszawskiego klubu obserwować niedoszłą gwiazdę Tottenhamu - Sebastiana Przyrowskiego, który choć mniej ekstrawagancki, jest równie przystojny jak Radek. Prawdziwym zagłębiem ciachowym jest obrona czarnych koszul. Młodziutki zawodnik o najbardziej ciachowym nazwisku z możliwych - Daniel Ciach, dobrze znany nam Tomasz Jodłowiec, Radek Mynar, zwany Maldinim... Linia pomocy zadowoli najbardziej wybredną koneserkę. Lubisz delikatną, chłopięcą urodę? Oto Radek Majewski. Wolisz typ "niegrzecznego chłopca"? Oto Daniel Mąka. Preferujesz twardych, prawdziwych mężczyzn? Co powiesz na blondwłosego Jarosława Lato? Atak również nie pozostawia nic do życzenia. Utalentowany Damian Jaroń o twarzy pacholęcia, waleczny Krzysztof Gajtkowski czy uwielbiany w rodzinnej Macedonii Filip Ivanovski.

Polonia to najstarsza, istniejąca warszawska drużyna, o krętej i zawiłej historii. Beniaminek zdobywający szturmem Ekstraklasę i tytuł Mistrza Jesieni - to coś bardzo w stylu Ciach. Obecnie Polonia zajmuje czwartą pozycję w tabeli mocno naciskając Lecha, Legię i Wisłę, zatem warto przytoczyć kilka ciachowych argumentów, dla których Polonia zasługuje na miano najbardziej ciachowej drużyny Ekstraklasy.

 

1. Bo to klub z długą historią i piękną tradycją. Polonia ma już prawie 100 lat, a na koncie takie sukcesy jak dwa Mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski, Superpuchar i Puchar Ligi.

 

2. Bo czarne koszule są bardzo eleganckie i gustowne, a biało - czerwone nawiązania do narodowej symboliki napełniają patriotycznymi uczuciami ciachowe serca.

 

3. Bo która drużyna może się poszczycić własnym jaguarem, i nie chodzi tu o samochód jedego z piłkarzy.

 

4. Bo Paragon, Perełka i Mandżaro też kibicowali Polonii, a jeśli nie wiecie kto to taki, zabierzcie młodszym braciom Książkę "Do przerwy 0:1" Adama Bahdaja.

 

5. Ale dość o książkach dla dzieci, zajmijmy się tym, co najbardziej interesuje duże dziewczynki, czyli ciachami. A tych w Polonii nie brakuje:

 

Zacznijmy z wysokiego C. C jak Ciacho czyli Radek Majdan. Pamiętacie te czasy, gdy na widok jego miękkich pukli Wam miękkły kolana, a jego tatuaże przyprawiały Was o palpitację serca? Dziś gwiazda Radka trochę przybladła, ale wciąż pozostaje on niezwykle przystojnym mężczyzną z zamiłowaniem do drogiej biżuterii i przebieranek.

 

 

Na co dzień jednak można między słupkami warszawskiego klubu obserwować niedoszłą gwiazdę Tottenhamu - Sebastiana Przyrowskiego, który choc mniej ekstrawagancki i bez czapki policjanta jest równie przystojny jak Radek.


Prawdziwym zagłębiem ciachowym jest obrona czarnych koszul. Poczynając choćby od młodziutkiego zawodnika o najbardziej ciachowym nazwisku z możliwych - Daniela Ciacha, poprzez dobrze znanego nam Tomasza Jodłowca (niestety już zajętego),

 

 

aż do zwanego Maldinim Radka Mynara.

 

 

Linia pomocy zadowoli najbardziej wybredną koneserkę. Lubisz delikatną, chłopięcą urodę? Proszę bardzo, oto Radek Majewski:

 

Wolisz typ "niegrzecznego chłopca"? Oto Daniel Mąka.

 

 

Preferujesz twardych, prawdziwych mężczyzn? Co powiesz na blondwłosego Jarosława Lato?

 

  

 

Atak równiez nie pozostawia nic do życzenia. Utalentowany Damian Jaroń o twarzy pacholęcia,   waleczny Krzystof Gajtkowski,

 

  

 

czy uwielbiany w rodzinnej Macedonii Filip Ivanovski.

 

 

 

A jeśli chcecie zobaczyć chłopców z Polonii w akcji i na żywo, śpieszcie do Warszawy, bo już dziś wieczorem Czarne Koszule zmierzą się z zespołem Lechii Gdańśk.

 

Przypominamy też, że wciąż możecie nadsyłać swoje kandydatury do miana Najbardziej Ciachowej Drużyny Ekstraklasy, na adres ciacha@g.pl.

rybka