Oscar de la Hoya przechodzi na emeryturę

Będzie nam brakowało na ringu "Złotego Chłopca" - a widok łez w jego oczach w momencie, gdy ogłaszał swą decyzję, wzruszył nawet najbardziej zatwardziałe i zgorzkniałe ciachowe serca.

 

 

Na emeryturze Oscar de la Hoya przechodzi na emeryturę! Oscar de la Hoya przechodzi na emeryturę! Bokser miał łzy w oczach, gdy ogłaszał swą decyzję. Pokaźny majątek na pewno znacznie ułatwi mu niedole jesieni życia. Będzie nam brakowało na ringu "Złotego Chłopca" - a widok łez w jego oczach w momencie, gdy ogłaszał swą decyzję, wzruszył nawet najbardziej zatwardziałe i zgorzkniałe ciachowe serca. Młody i piękny będzie z Oscara emeryt w wieku zaledwie 36 lat. Jednakże pokaźny majątek, którego dorobił się w czasie trwania swojej kariery (eks-bokser jest oficjalnie jednym z najbogatszych sportowców na świecie) na pewno znacznie ułatwi mu niedole jesieni życia. Nadany właśnie przez Ciacha subiektywny tytuł posiadacza jednego z najseksowniejszych brzuchów na planecie też może tylko zadziałać jak balsam na uczynione pożegnaniem ze sportem rany. Już tęsknimy.

I tylko wspomnienie tych scen psuje nam wspomnienia. Ale wówczas mówimy sobie głośno: "Photoshop!" i przeglądamy zdjęcia z gatunku tych poniżej, po czym z ulgą stwierdzamy, że sentyment pozostał.

 

 

 

 

Młody i piękny będzie z Oscara emeryt w wieku zaledwie 36 lat. Jednakże pokaźny majątek, którego dorobił się w czasie trwania swojej kariery (eks-bokser jest oficjalnie jednym z najbogatszych sportowców na świecie) na pewno znacznie ułatwi mu niedole jesieni życia. Nadany właśnie przez Ciacha subiektywny tytuł posiadacza jednego z najseksowniejszych brzuchów na planecie też może tylko zadziałać jak balsam na uczynione pożegnaniem ze sportem rany.

 

Już tęsknimy.

 

olalla