Taniec z ciachami, czyli 5 najlepiej pląsających ciach

Bo liczba talentów prezentowanych przez naszych ulubieńców jest absolutnie niepoliczalna.

 

 

5. Apolo Anton Ohno

 

Amerykański panczenista, bo tym właśnie ów pan o oryginalnie brzmiącym imieniu i nazwisku się zajmuję, oprócz licznych sukcesów sportowych ma na swoim koncie również udział w amerykańskiej wersji "Tańca z Gwiazdami". Co tam udział, Apolo cały program zwyczajnie wygrał. Gorączki piątkowego popołudnia nie czujemy, ale umiejętności taneczne doceniamy.

 

4. David Seaman

 

Z legendarnego angielskiego bramkarza takie ciacho jak z nas znawczynie tańca, ale doceńmy odwagę Davida, bo to nie jest zwykły taniec, to jest taniec na lodzie, wyższa szkoła, no właśnie, jazdy. Zresztą z ujęcia kamery na filmiku nawet twarzy nie widać. A David wywija panią, że aż miło. Po  drodze, co prawda, się przewraca, ale kto by tam zwracał uwagę na takie niuanse.

 

 

3. Nikola Karabatić i Vid Kavticnik

 

A tu już nie ma  żadnych tańców towarzyskich, satynowych koszul, bucików na koturnie i wystudiowanych min. Tu w ogóle nie ma żadnych koszul, jest pełen spontan i prawdziwy szał pał. Patricku Swayze, co ty wiesz o dirty dancingu, jednym słowem.

 

 

2. Felipe Massa i Michael Schumacher

 

Parkietowe wyczyny piłkarzy ręcznych absolutnie się jednak nie umywają do szalonych pląsów dwójki przyjaciół z Formuły 1. Biedny Felipe po przejściu byłego kompana z Ferrari na emeryturę, już raczej sobie w takich okolicznościach nie potańcuje. Bo nie wiemy jak Wy, ale nam wyobrażenie sobie Kimiego Raikkonena w czerwonej peruce łapiącego namiętnie za tors Felipe przychodzi raczej trudno.

 

 

1. Nick Heidfeld

 

I kto by się spodziewał, że w formułowych chłopcach drzemią takie pokłady energii i taneczny potencjał. A już Nicka Hedfelda o taki ruch bioder w życiu byśmy nie podejrzewały. "Godfather of Rock 'n' Roll" , jak słusznie zauważa komentator. A jeśli dobrze się przyjrzycie, na samym końcu filmiku zobaczycie, nie kogo innego, jak Felipe Massę wkraczającego z małą egipską choreografią. Tak, "bejbi" zdecydowanie ma ostatnio swoje pięć minut na Ciachach.

 

 

ruby blue