Efekty działania huraganu Henry

Śmiercionośny żywioł mu to uczynił.

 

 

Efekty huraganu Henry Śmiercionośny żywioł mu to uczynił. Thierry Henry zmasakrował bramkarza Bayeru, Hans-Joerga Butta w meczu Bayernu z Barceloną. Widok obrażeń twarzy monachijskiego golkipera jest wstrząsający. Thierry Henry zmasakrował bramkarza Bayeru, Hans-Joerga Butta w środowym meczu Bayernu z Barceloną. Wyjątkowo silnie wstrząsnął nami widok obrażeń na twarzy monachijskiego golkipera. Na tyle silnie, że dla odzyskania równowagi musimy przyjrzeć się innemu, znacznie milszemu dla oka, monachijskiemu golkiperowi. Michael Rensing to recepta na stan bliski omdlenia - pobudza natychmiast. Podobnie jak Luca Toni widziany z bliska - cóż za klasyczny profil.

 Dla tych, którzy nie widzieli, jak Thierry Henry masakruje bramkarza Bayeru, Hans-Joerga Butta w środowym meczu Bayernu z Barceloną, proponujemy filmiki na YouTube. Nie u nas, wątłych niewiast o skłonnych do palpitacji sercach, czas i miejsce na takie obrazki. I tak wyjątkowo silnie wstrząsnął nami widok obrażeń na twarzy monachijskiego golkipera.

 

Na tyle silnie, że dla odzyskania równowagi musimy przyjrzeć się innemy, znacznie milszemu dla oka, monachijskiemu golkiperowi. Michael rensing to recepta na stan bliski omdlenia - pobudza natychmiast.

 

 

Podobnie jak Luca Toni widziany z bliska - cóż za klasyczny profil.

 

 

olalla