Czy Leo Messi powinien zostać modelem?

Naszym zdaniem - niekoniecznie. Kiedyś już zresztą przeprowadziłyśmy debatę o podobnej tematyce .

 

 

Nowy model? Czy Leo Messi powinien zostać modelem? Czy Leo Messi powinien zostać modelem? Roznegliżowany do podkoszulki i slipków i zgarbiony jak znak zapytania nie robi najbardziej ciachowego wrażenia Naszym zdaniem - niekoniecznie. I kto go ubrał w te fatalne ciuchy? Ów stylista zasługuje na karę chłosty. Messiego też ktoś zresztą powinien zdzielić przez te zgarbione plecy. A tak z innej beczki - chodzą plotki, że Leo będzie się w tym roku żenił. Trzymamy kciuki... żeby to nie była prawda. Mimo kiepskich występów w reklamach genialny Mess i tak pozostaje naszym ulubieńcem, którego chętnie jeszcze długo będziemy oglądać bez zbędnego balastu u boku.

I kto go ubrał w te fatalne ciuchy? Ów stylista zasługuje na karę chłosty.Messiego też ktoś zresztą powinien zdzielić przez te zgrabione plecy.

 

 

 

 

A tak z innej beczki - chodzą plotki, że Leo będzie się w tym roku żenił. Trzymamy kciuki...żeby to nie była prawda. Mimo kiepskich występów w reklamach, genialny Mess i tak pozostaje naszym ulubieńcem, którego chętnie jeszcze długo będziemy oglądać bez zbędnego balastu u boku.

 

olalla