Sport.pl

Luca Toni - a jednak się żeni!

Kolejny przystojniak zostanie wkrótce zaobrączkowany, czego można było się spodziewać, zważywszy, iż ze swoją dziewczyną prowadza się już od 10 lat.

 

 

Nie tak dawno donosiłyśmy o rzekomym romansie Luki i kryzysie w jego związku z Martą Cecchetto. Teraz okazuję się, że to wszystko to były tylko wrogie podszepty, szemrania i plotki rozprowadzane przez żądnych sensacji dziennikarzy, a my łatwowiernie uwierzyłyśmy.

 

Tymczasem między Luką a Martą trwa harmonia i sielanka zaprawiona zapachem kwiatu pomarańczy i jeszcze w tym roku mają zamiar "ukoronować swoją miłość" wymieniając obrączki i przyrzekając sobie dozgonną wierność.

 

Jakby to było niedostatecznym ukoronowaniem Luka zdradził w jednym z wywiadów, iż chce sprawić swojej małżonce gromadkę dzieci. My przy okazji tej deklaracji nie możemy opędzić się od wizji Niedogolonego Luki w poplamionym podkoszulku nad gazetą i Marty w białym fartuszku wałkującej ciasto na pizzę w otoczeniu bandy rozwrzeszczanych bachorów gromadki słodkich brzdąców.

 

Teraz już wiemy, że uroczy kalendarz był niczym innym jak ślubnym prezentem dla wybranki, która ze względu na napięty harmonogram zajęć nie może podziwiać wdzięków ukochanego tak często jak by chciała.

 

Wszystkie znamy już chyba romantyczną historię ich związku - poznali się na dyskotece i tak już zostało, a ciągłe rozłąki zdają się tylko konserwować ich uczucie. Oboje są skupieni na swoich karierach i z tego powodu nie widują się zbyt często. Może też z tego właśnie powodu, paparazzi czyhają na każdą inną kobietę, która wymieni z Luką bardziej powłóczyste spojrzenie.

 

Tymczasem Marta właśnie została twarzą regionu Toskanii, pokonując w walce o tren zaszczyt samą Naomi Campbell. Luca pęka z dumy, my z zazdrości, a Jurgen Klinsmann z niepokoju czy Toni wróci do zdrowia na arcyważny mecz Ligi Mistrzów z Barceloną.

 

Cóż, my mamy podobne troski jak trener Bayernu, gdyż z utratą drągalowatego acz przystojnego Włocha już dawno się pogodziłyśmy. Pozostaje nam tylko pogratulować.

 

rybka

Więcej o: