Manchester United zdobywcami Pucharu Ligi!!!

W niedzielę Czerwone Diabły pokonały Koguty, odbierając ptactwu puchar Carlinga, który Ci drudzy zdobyli w zeszłym roku. Gratulujemy i zastanawiamy się, czy w tym roku ManU zgarnie całą pulę najważniejszych piłkarskich trofeów.

 

 

O to też pytamy Was w naszej sondzie. A tymczasem zachęcamy do zapoznania się jakże niezwykle sugestywnymi zdjęciami Cristiano Ronaldo (a propos, widziałyście już to?) w błazeńskiej czapce i innych graczy skąpanych w szampanie. Warto, bo przy odpowiednio sporej porcji uwagi i wyposażeniu się w szkło powiększające, ku pokrzepieniu serc i patriotycznej radości odnajdziecie tam też naszego człowieka z Old Trafford, Tomka Kuszczaka.

 

Z kronikarskiego obowiązku dodamy jedynie, że Manchester pokonał ekipę Tottenhamu dopiero w rzutach karnych, wygrywając z londyńczykami 4:1 - w regularnym czasie gry oraz dogrywce nie padł niestety ani jeden gol.Zaczynamy nawet żałować, że C-Ron nie jest tak bramkostrzelny, jak w zeszłym sezonie - duża to strata dla całego widowiska.

 

Zawodnikom Manchesteru i im kibic(k)om - serdecznie gratulujemy i udajemy, że nic nas to nie boli, iż z tym samym pucharem nie możemy oglądać na razie ani Czerwonych, ani Niebieskich, ani Kanonierów.

 

olalla